Filtruj według
Cena
Kategorie balonów
Filtruj

Wśród dekoracji urodzinowych dla dziewczynek wciąż największą popularnością cieszy się motyw księżniczki. Każda mała dziewczynka marzy o koronie i księciu na białym koniu, dlatego jest to wspaniały motyw na przyjęcie urodzinowe. Dzięki takim dekoracjom Twoje dziecko poczuje się jak prawdziwa księżniczka z bajki.

Przyjęcie tematyczne - księżniczki

Podczas organizacji przyjęcia urodzinowego dla dziecka warto zdecydować się na imprezę tematyczną. Dzięki temu będzie ona bardziej wyjątkowa, a dzieci będą mogły wcielić się w rolę swoich ulubionych postaci z bajek. Jednym z najlepszych motywów na przyjęciach urodzinowych dla dziewczynek jest party dla prawdziwych księżniczek. To szczególnie dobry pomysł, jeśli planowana impreza będzie typowo żeńska. Wówczas obok tańców i gier tylko dla księżniczek powinny pojawić się dekoracje adekwatne do wielkiego balu z okazji urodzin najprawdziwszej księżniczki.

Przyjęcie tylko dla księżniczek

Jednym z najważniejszych elementów przyjęcia urodzinowego dla dziecka jest motyw przewodni i odpowiednie dekoracje. Bardzo popularne są oczywiście księżniczki, zwłaszcza na przyjęciach tylko dla dziewczynek. Oprócz odpowiedniego tortu, pięknej sukienki i zabaw tylko dla prawdziwych księżniczek, warto zatroszczyć się o odpowiednie dekoracje na przyjęcie urodzinowe. Szczególnie warto zwrócić uwagę na ozdoby złote i różowe, które najbardziej kojarzą się z królewskim przyjęciem, a także takie kształty, jak gwiazdki, serduszka, kropeczki i oczywiście korony.

Dekoracje urodzinowe księżniczka

Wśród dekoracji na przyjęcie urodzinowe warto zwrócić uwagę nawet na te najpopularniejsze, czyli balony i serpentyny. By przełamać nudę, możesz wybrać wyjątkowe balony przezroczyste wypełnione kolorowym konfetti. Samo w sobie konfetti to również świetny wybór, który zachwyci wszystkie dzieci na imprezie urodzinowej. Kolejny ważny element wystroju to oczywiście motyw korony - w formie girlandy, dekoracji do ciast i muffinek, a nawet jak ozdoba głowy jubilatki. Można też nieco zaszaleć i zainwestować w wyjątkowe girlandy lub rozety.

Szukając dekoracji urodzinowych, warto mieć na uwadze także zastawę stołu i wybrać odpowiednie serwetki czy słomki. Dobrym pomysłem, który zminimalizuje sprzątanie po imprezie urodzinowej, są jednorazowe kubeczki i talerzyki, najlepiej papierowe, by oszczędzić środowisko. Na przyjęciu dla księżniczek z pewnością każda dziewczyna będzie zachwycona talerzykiem w kształcie gwiazdy lub całkowicie prywatnym kubeczkiem podpisanym jej imieniem.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Dekoracje w stylu hawajskim

Dekoracje w stylu piłkarskim

Dekoracje w stylu Kotek

Dekoracje w stylu Dinozaurów