Filtruj według
Cena
Kolor
Kategorie balonów
Filtruj

Przygotowując tort na szczególną okazję, warto sięgnąć po dekoracje urodzinowe, które urozmaicą jego wygląd i dopasują go wizualnie do tematyki imprezy. Nasz sklep oferuje różnego rodzaju ozdoby urodzinowe na tort, które doskonale sprawdzą się przy organizowaniu urodzin o bardzo zróżnicowanej tematyce. Jednymi z najczęściej kupowanych ozdób na tort są te z motywem dinozaurów.

Dinozaury na tort - Dino Party

Chcesz, aby tort Twojego dziecka została szczególnie zapamiętany przez obecnych na imprezie gości? Wykorzystaj do dekoracji oferowane przez nas toppery, których wysokość może wynosić nawet 20 cm! Są to dinozaury wykonane z kolorowego papieru, przymocowane do drewnianej wykałaczki. Stanowią one niezwykle ważny elementem ozdobny, a jednocześnie jeden z najłatwiejszych sposobów, dzięki któremu Twój tort okaże się wyjątkowy. Wystarczy wbić go w dowolne miejsce na cieście i gotowe!

Urodziny dla dziecka w motywie dinozaurów

Jeśli Twoje dziecko marzy o przyjęciu w stylu Dino Party, to idealnie trafiłeś! Ostatnio coraz bardziej popularne stają się różnego rodzaju imprezy tematyczne, które sprawiają, że goście bawią się dużo lepiej niż na tradycyjnym przyjęciu. Uwielbiane przez dzieci Dino Party nie może się odbyć bez odpowiednio przygotowanych dekoracji oraz atrakcji, które będą nawiązywać do motywu dinozaurów. Oferowany przez nas asortyment sprawdzi się nie tylko na urodzinach o tematyce dinozaurów, ale również w takich klimatach jak Hawaje, księżniczki, czy nawet piraci.

Oryginalne dekoracje urodzinowe w dinozaury

Znajdziesz u nas wszystkie niezbędne elementy, aby udekorować nie tylko tort, ale również całą salę. Jedną ze specjalności naszego sklepu jest sprzedaż różnego rodzaju dekoracji urodzinowych. Korzystając z naszej pomocy, możesz zaopatrzyć się w niezwykle klimatyczne girlandy do powieszenia na ścianie, które są punktem obowiązkowym każdego Dino Party. Dodatkowymi elementami podkręcającymi klimat urodzin są na pewno uwielbiane przez dzieci balony oraz baner wejściowy w kształcie dinozaura.

Nie zapominajmy również o stołach, przy których przecież goście spędzają najwięcej czasu w trakcie urodzin. Tam na pewno niezbędne okażą się specjalnie przygotowane przez nas papierowe kubeczki i talerzyki z motywem dinozaurów, oraz papierowe słomki. Zapoznaj się z całą ofertą dekoracji w stylu dinozaurowym oraz spraw radość swojemu dziecku, które marzy o zorganizowaniu swoich urodzin w stylu Dino Party. Oferowany przez nas asortyment sprawi, że maluszek nigdy nie zapomni o tej wyjątkowej imprezie!

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Dekoracje o tematyce koty

Dekoracje o tematyce Minecraft

Dekoracje o tematyce Łabędź

Dekoracje o tematyce jednorożce