Filtruj według
Cena
Kategorie balonów
Filtruj

Tematyczne urodziny w stylu biedronki? Wizyta ulubionej cioci? A może impreza na halloween? W naszym sklepie znajdziesz wszystkie akcesoria, potrzebne do zaplanowania niezapomnianych urodzin i innych przyjęć w stylu biedronki, zarówno dla dziecka, jak i osoby dorosłej. W ofercie mamy przebrania, świeczki, balony oraz inne, fantastyczne dekoracje urodzinowe.

Gadżety biedronka - dla małej biedronki dekoracje w kropki.

Każde dziecko kocha biedronki. Zarówno z okazji urodzin, jak i innych uroczystości nasze balony w kropki, bannery urodzinowe oraz karteczki i flagietki, a także inne, dedykowane dla biedronki dekoracje zawsze będą sprawiały dużą radość. Szczególnie polecamy długie świderki - biedronki z napisem "Happy birthday", z których można utworzyć girlandę, położyć dla ozdoby na stół lub powiesić w dowolny sposób na krześle solenizanta. W ofercie posiadamy również duży wybór ekologicznych, papierowych słomek, w paski lub kropki, które uzupełnią na stole biedronkowy look. Zestaw kolorowych, urodzinowych świeczek, z plastikowymi stożkami do wbicia w tort, oraz karteczki urodzinowe z pikami, pozwolą na dopracowanie imprezy do najmniejszego nawet szczegółu. Dekoracje stołu można uzupełnić papierowymi podkładkami w biało - czerwone wzory.

Jako biedronka rzeczy na halloween znajdziesz w naszym sklepie.

Halloween w biedronkowym stylu? Zarówno dziewczynka, jak i Pani może założyć jako biedronka rzeczy na halloween, takie jak czapeczki z czułkami i ruchomymi oczami w uniwersalnym rozmiarze, oraz elastyczne, czerwone pończochy w kropki. Do wystroju pokoju, przedpokoju lub drzwi wejściowych oferujemy czerwono - czarne rozety papierowe oraz duże, wykonane z czarnej i czerwonej bibuły pompony w kilku rozmiarach, które pomogą w stworzeniu właściwego dla tego strasznego wieczoru klimatu. Jeżeli urządzacie halloween w domu i chcecie zaskoczyć gości, dekoracje w biedronki będą właściwym akcentem. Czerwone balony w czarne kropki oraz czarne słomki uzupełnią obowiązkowy, przerażający design.

Impreza z dekoracjami w biedronki.

Każda okazja jest dobra, by udekorować stół w biedronkowym stylu. Dekoracje w biedronki sprawdzają się zawsze, czy to podczas wakacji, czy z okazji pierwszego dnia w nowym przedszkolu, czy też podczas wizyty babci. Upieczone samodzielnie muffinki w papilotkach będą lepiej smakować, gdy zostaną ozdobione flagietkami biedronka.

Dla jeszcze lepszej zabawy polecamy inne produkty z naszego sklepu:

Gadżety na wieczór panieński

Balony na komunie

Dekoracje na 50 urodziny