Filtruj według
Kategorie
Cena
Kolor
więcej... mniej
Rozmiar
Kategorie balonów
Filtruj

Dniem, który warto celebrować wyjątkowymi dekoracjami jest Komunia Święta. Dekoracje, które oferuje nasz sklep są wyjątkowe, dlatego z pewnością znajdziesz tu ozdoby, które zachwycą wszystkich gości. Wsprzedaży posiadamy szeroki wybór dodatków komunijnych, a także artykułów papierniczych idealnych na pierwszą Komunię. Oferujemy dodatki takie jak karty z życzeniami czy zaproszenia na Pierwszą Komunię. W sprzedaży mamy także ozdoby do sal komunijnych, które świetnie sprawdzą się zarówno do małych jak i dużych imprez komunijnych. Nasze dekoracje są niepowtarzalne, można znaleźć tu zarówno proste girlandy jak i eleganckie dodatki zachwycające oryginalnością.

Kategoria dekoracje i ozdoby komunijne zawiera gotowe dodatki do stołu i krzeseł takie jak serwetki, girlandy czy zawieszki. Wśród różnego rodzaju dekoracji można znaleźć również pudełka czy torebki prezentowe. W naszym sklepie można zakupić również gotowe materiały do tworzenia ozdób według własnego pomysłu. Z naszej oferty mogą korzystać zarówno klienci indywidualni jak firmy i restauracje.

Ozdoby komunijne - jakie dekoracje na Pierwszą Komunię Świętą są najlepsze?

Wśród dekoracji sali na Komunię nie powinno zabraknąć jasnych barw takich jak biel czy błękit, który dobrze prezentuje się ze srebrnymi i złotymi dodatkami. Dobrym rozwiązaniem dekoracyjnym są girlandy balonowe lub papierowe, a także subtelne dodatki na stół. Nie można zapomnieć również o serwetkach dobrze dopasowanych do wystroju.

Jakie zaproszenia i opakowania prezentowe wybrać?

Przy wyborze zaproszeń najważniejsza jest forma. Powinna być ona elegancka i dobrze dopasowana do charakteru okazji. Jeżeli chodzi o opakowania na prezenty można zdecydować się na pudełka prezentowe lub torebki w zależności od rodzaju podarunku. Można zdecydować się także na wypełnienie do prezentów.

Sprawdź również kategorie:

Dekoracje i dodatki komunijne

Dekoracje na stół komunijny

Zaproszenia i życzenia komunijne

Materiały komunijne

Balony komunijne