Komunia Święta

 • Widok
Active filters

Bieżnik komunijny IHS na stół srebrny 5m

27,99 zł

Bieżnik komunijny IHS Eukaliptus srebrny 5m 

Bieżnik na komunię z przejrzystej organzy ze srebrnymi wzorami. Głównym, powtarzającym się motywem jest hostia z napisem IHS otoczona delikatnymi, srebrnymi listkami. Wzdłuż całej długości bieżnika komunijnego znajdują się dwa szlaczki, również z motywem listków. Całość prezentuje się wyśmienicie.
 • Szerokość: 30 cm
 • Długość: 500 cm
 • Materiał: organza
 • 1 op./1 szt.

Toppery na tort komunijny 5szt Eukaliptus srebrny

7,99 zł

Toppery komunijne Eukaliptus srebrny 5szt

Zestaw pięciu topperów na tort komunijny z zielonymi i ze srebrnymi gałązkami eukaliptusa: 2 toppery z napisem IHS, 1 topper z napisem Komunia Święta, 1 topper z krzyżykiem i gałązkami, 1 topper z gałązkami. Srebrne, połyskujące elementy grafiki nadają elegancji i uroczystego charakteru.
 • Wysokość: ok. 9 cm
 • Toppery jednostronne
 • 1 op./5 szt.

Serwetki komunijne Komunia Święta Eukaliptus srebrny 10szt

7,99 zł

Serwetki komunijne Komunia Święta Eukaliptus srebrny 10szt. 

Serwetki komunijne z pięknym motywem zielonych i srebrnych listków eukaliptusa. Subtelny, srebrny napis Komunia Święta otoczony wieńcem delikatnych listków sprawia, że serwetka jest elegancka i oryginalna.
 • Szerokość: 33 cm
 • Wysokość: 33 cm
 • 1 op./10 szt

Dniem, który warto celebrować wyjątkowymi dekoracjami jest Komunia Święta. Dekoracje, które oferuje nasz sklep są wyjątkowe, dlatego z pewnością znajdziesz tu ozdoby, które zachwycą wszystkich gości. Wsprzedaży posiadamy szeroki wybór dodatków komunijnych, a także artykułów papierniczych idealnych na pierwszą Komunię. Oferujemy dodatki takie jak karty z życzeniami czy zaproszenia na Pierwszą Komunię. W sprzedaży mamy także ozdoby do sal komunijnych, które świetnie sprawdzą się zarówno do małych jak i dużych imprez komunijnych. Nasze dekoracje są niepowtarzalne, można znaleźć tu zarówno proste girlandy jak i eleganckie dodatki zachwycające oryginalnością.

Kategoria dekoracje i ozdoby komunijne zawiera gotowe dodatki do stołu i krzeseł takie jak serwetki, girlandy czy zawieszki. Wśród różnego rodzaju dekoracji można znaleźć również pudełka czy torebki prezentowe. W naszym sklepie można zakupić również gotowe materiały do tworzenia ozdób według własnego pomysłu. Z naszej oferty mogą korzystać zarówno klienci indywidualni jak firmy i restauracje.

Ozdoby komunijne - jakie dekoracje na Pierwszą Komunię Świętą są najlepsze?

Wśród dekoracji sali na Komunię nie powinno zabraknąć jasnych barw takich jak biel czy błękit, który dobrze prezentuje się ze srebrnymi i złotymi dodatkami. Dobrym rozwiązaniem dekoracyjnym są girlandy balonowe lub papierowe, a także subtelne dodatki na stół. Nie można zapomnieć również o serwetkach dobrze dopasowanych do wystroju.

Jakie zaproszenia i opakowania prezentowe wybrać?

Przy wyborze zaproszeń najważniejsza jest forma. Powinna być ona elegancka i dobrze dopasowana do charakteru okazji. Jeżeli chodzi o opakowania na prezenty można zdecydować się na pudełka prezentowe lub torebki w zależności od rodzaju podarunku. Można zdecydować się także na wypełnienie do prezentów.

Sprawdź również kategorie:

Dekoracje i dodatki komunijne

Dekoracje na stół komunijny

Zaproszenia i życzenia komunijne

Materiały komunijne

Balony komunijne