Filtruj według
Cena
Filtruj

Fontanna tortowa

Obowiązkową pozycją na każdym przyjęciu urodzinowym, poza balonami jest oczywiście tort. To wyjątkowe ciasto, bo jedzone od święta, które kochają zarówno dzieci, jak i dorośli. Niezależnie od liczby pięter, jego wyglądu i smaku, muszą pojawić się na nim świeczki urodzinowe. Możemy wybrać klasyczne świeczki, których ilość powinna odpowiadać liczbie lat solenizanta. Takie rozwiązanie najczęściej stosuje się na przyjęciach u dzieci. Najmłodsi z dumą zdmuchują coraz pokaźniejszą z każdym rokiem liczbę świeczek, ale wciąż na tyle niewielką, że bez trudu można je pomieścić na torcie.

Fontanny na tort - iskrząca niespodzianka

Jeśli jednak solenizant jest trochę starszy i nie chcemy przypominać mu o jego wieku świeczkami w kształcie cyferek, możemy zdecydować się na fontanny ogniowe na tort. To rozwiązanie sprawdzi się też doskonale, gdy sam tort mamy już bogato zdobiony i nie chcemy zasłaniać go nadmiarem dodatkowych dekoracji, np. w przypadku tortu weselnego.

Płonąca fontanna na torcie przypomina wulkan zimnych ogni. Ten efekt uwielbiają nie tylko dzieci. Nic tak nie cieszy, jak uśmiechnięte twarze gości podczas niezwykłego widowiska. Iskry uwalniające się z fontanny nie pozwalają na przejście obojętnie obok tortu. Fontanna na tort jest niedrogim, a jednocześnie niezwykle efektownym dodatkiem, o którym warto pamiętać organizując wesele czy urodziny ukochanej osoby.

Fontanny tortowe dają nie tylko piękny efekt, ale również gwarantują wspaniałą zabawę. Warto jednak pamiętać, że race nie pozwalają na tradycyjne zdmuchnięcie świeczek. Jeśli więc chcemy, aby na przyjęciu nie zabrakło tego elementu, któremu towarzyszy wypowiedziane w myślach życzenie, dobrym pomysłem jest postawić zarówno na fontannę, jak i na klasyczne świeczki.

Fontanna świeczka - świeczka, która składa życzenia

Innym gadżetem, który sprawi, że nasza impreza zamieni się w niezwykłe widowisko, które goście zapamiętają na długo, jest świeczka-fontanna na tort w kształcie rozwijającego się kwiatka. Wygląda niepozornie – ma formę zamkniętego pączka, którego środek należy odpalić za pomocą zapałki lub patyczka. Dzięki temu świeczka zaczyna się obracać, a płatki się rozwijają. W tym samym momencie wybucha fontanna zimnych ogni, zapalają się ustawione na płatkach małe świeczki, a kwiat wiruje, grając melodię „Happy birthday to you”. Do wyboru mamy dwa kolory świeczek – różową i niebieską, co pozwala na dopasowanie jej do innych dekoracji albo upodobań solenizanta.

Fontanna na tort jak odpalić?

Aby uruchomić fontannę na tort, należy najpierw umieścić ją na górze tortu. Następnie, należy usunąć plastikową osłonkę z końca fontanny i wykręcić nakrętkę. Po tym kroku należy delikatnie wsunąć fontannę w środek tortu. Na końcu należy zapalić knot znajdujący się u góry fontanny, przy użyciu zapałki lub zapalniczki. W momencie zapalenia knotu, zacznie się wydobywać fontanna, wytwarzając iskry i migotanie światła, co stworzy efektowny efekt wizualny. Należy jednak pamiętać, że fontanna jest urządzeniem pirotechnicznym, dlatego należy zachować ostrożność i przestrzegać instrukcji producenta, aby uniknąć niebezpieczeństwa dla siebie i innych osób.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

dekoracje urodzinowe minecraft

Świeczki cyfry

Świeczki dekoracyjne