Filtruj według
Cena
Filtruj
Zobacz kategorię nadrzędną

Dekoracje stołu komunijnego

Seria wysokiej jakości dodatków, a także dekoracji, które mogą wynieść klasę i uroczysty charakter na stół komunijny. Są to wysokiej jakości bieżniki, które zawierają dodatkowe ornamenty nawiązujące do uroczystości pierwszej komunii świętej. Tym samym stół komunijny będzie odznaczał się świątecznym charakterem, a także bezpośrednim nawiązaniem do tak ważnej uroczystości jaką jest pierwsza komunia święta dziecka.

Perfekcyjnie stworzony stół komunijny

W zakres kategorii dodatki komunijne na stół wchodzą również serwetki na sztućce. Ich szata graficzna jest dostosowana do kolorystyki bieżnika. W ten sposób kategoria dekoracji na stół jest niezwykle spójna wewnętrzne. Oprócz wymienionych elementów dekoracje komunijne na stół zawierają również pudełeczka na prezenty dla gości. Jest to coraz częściej spotykany na komuniach element, dzięki któremu można wyrazić wdzięczność swoim gościom za przybycie oraz obecność. Pudełeczka dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. zawierają one nawiązanie do uroczystości w postaci złotych napisów, lecz również innych ozdobnych elementów. Szczególnie wysoką wartość dekoracyjną zawierają pudełeczka z dodatkową wstążką. Dostępne są również małe pudełeczka we wzory, a także o zróżnicowanych kształtach. Pozwoli to na personalizowanie uroczystości komunijnej dziecka, a także idealne dopasowanie do własnych wymagań oraz gustu estetycznego. Tym samym z łatwością można dobrać niezbędne elementy na stół komunijny dekoracje, a także dodatki.

Nowoczesne dekoracje komunijne na stół

Balony komunijne to także rewelacyjny dodatek podczas przyjęcia komunijnego. Dostępne są one w różnych wersjach. Księgi gości na komunię to produkt, który wybierany jest teraz części. Oferujemy także bogatą gamę produktów niezbędnych podczas przygotowywania tortu komunijnego. Są to w szczególności toppery na tort, które dostępne są w różnych wariantach. Może być to krzyż, kielich, gołębica, lecz również anielskie skrzydła. Toppery wykonane są z tworzyw sztucznych oraz z drewna. Ponadto umożliwiamy również zakup podstawek do torta, a także złotych oraz białych talerzyków.

Niepowtarzalne dekoracje komunijne

Oferujemy doskonałej jakości dekoracje komunijne, które sprawdzą się podczas każdego przyjęcia. Pozwalają one uświetnić uroczystość, dodać jej odświętnego charakteru, a ponadto sprawić dziecku bardzo wiele radości. Dodatki komunijne pomagają również w skutecznym i efektywnym przygotowywaniu przyjęcia komunijnego. Warto skorzystać także z innych produktów dostępnych w pozostałych kategoriach naszego sklepu.