Strój Mikołaja

  • Widok
Active filters

Wizyta Świętego Mikołaja może wzbogacić i urozmaicić każde świąteczne spotkanie. Ucieszy ona zarówno najmłodszych odbiorców jak i tych nieco starszych. Na widok takiego gościa wszyscy się radują. Jest on jednym z tych symboli, który dla większości ludzi na całym świecie jest rozpoznawalny i odbierany niezwykle pozytywnie. Znajdziecie u nas niezbędne do zorganizowania tego niesamowitego wydarzenia akcesoria i gotowe zestawy strojów Świętego Mikołaja.

Strój Mikołaja - całoroczny

W celowości zakupu stroju świętego Mikołaja dla dorosłych ogranicza Was jedynie wyobraźnia. Sprawdzi się on nie tylko podczas domowej wizyty u dzieci w czasie Mikołajek, ale również może służyć jako atrakcja w czasie biurowej imprezy, można nim zaskoczyć uczestników szalonych urodzin, zabawnej niespodzianki organizowanej w środku lata, wspólnego wyjazdu wakacyjnego, wieczoru panieńskiego czy wykorzystać w celach promocyjnych Waszej firmy. Dodatkowo każdą z tych okazji wzbogacicie o całą paletę dostępnych u nas akcesoriów jak balony, kolorowe peruki, czapki, śmieszne kapelusze, a także macie możliwość przemieniany, niskim kosztem, swojego domu oraz ogrodu, w taki sposób, aby żaden wyjątkowy czas nie został szybko zapomniany.

Strój Mikołaja - możesz wyglądać jak prawdziwy Święty!

W naszej ofercie znajdziecie stroje pasujące do każdego, niezależnie od wieku. Możecie samodzielnie skompletować zestaw lub wybrać gotową kreację. Znajdziecie tu wszystko czego potrzebujecie, między innymi:

- przepięknie zdobione czapki;

- śnieżnobiałe rękawiczki;

- złote dzwonki;

- pastorały;

oryginalne okulary Mikołaja!

Dzięki doskonałej jakości użytych materiałów strój świętego Mikołaja wygląda niezwykle wiarygodnie. Nie ma najmniejszych szans, że zostaniecie rozpoznani przez bliskich w pierwszej sekundzie od wejścia, jak to często bywa, zwłaszcza przy niezwykle wyczulonym na szczegóły dziecku. Nie zapomnieliśmy nawet o takim elemencie jak ukrycie butów dzięki czarnym nakładkom z futerkiem. Posiadamy także stroje Mikołaja dla najmłodszych dzieci, a nawet tych nieco starszych. Każde dziecko marzy o spotkaniu z prawdziwym Świętym Mikołajem, na pewno więc chętnie wskoczy w ten uroczy, ciepły zestaw podczas balu karnawałowego i wygra konkurs na najciekawszy strój. Dzięki naszemu doświadczeniu, szerokiemu asortymentowi jaki oferujemy każdy dzień możecie zmienić w niezapomnianą przygodę. Strój świętego Mikołaja na pewno pozostawi wiele pozytywnych wspomnień na kilka najbliższych lat.

Zapraszamy do przejrzenia całej naszej bogatej oferty, aby móc wybrać najlepsze dla Was akcesoria, które sprawią, że ten wyjątkowy czas na długo pozostanie w pamięci uczestników. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi naszymi kategoriami:

Wieczór panieński

Wieczór kawalerski

Urodziny

Dekoracje, akcesoria

Dom, ogród

Girlandy