Filtruj według
Cena
Filtruj

Race do tortu weselnego

Świętowanie nie może obejść się bez odpowiedniej oprawy. Każdy przecież lubi, gdy się o nim pamięta, gdy z miłym uśmiechem wspomina się urodziny, imieniny lub inne ważne uroczystości. Obrona pracy magisterskiej? Dziesiąta rocznica ślubu? Może awans na wyższe stanowisko? Te wszystkie okazje ( i nie tylko! Każda okazja jest dobra do świętowania.) powinny mieć też swój wyjątkowy charakter. Pomogą w tym świece i race na tort weselny, które okażą się idealnym dopełnieniem radosnego wydarzenia.

Race na tort.

Jeśli lubimy próbować nowych rzeczy, a przy tym stawiamy na minimalizm, to świetnie sprawdzą się tutaj race na tort, które nie tylko nadadzą szyku ale także będą miłą niespodzianką. Race na tort weselny wywołają uśmiech i ekscytację na twarzach młodej pary, przy okazji będą cudnym elementem weselnych zdjęć. Race są bardzo funkcjonalne - zastępują one tradycyjne świeczki, a poprzez ich większą średnicę zapewniają szerszy strumień iskier, dając przy tym piękny, wręcz wybuchowy efekt. Inaczej zwane fontannami tortowymi będą świetnym dopełnieniem imprezy takiej jak np. 18-te urodziny. Race na tort znajdziecie Państwo w kilku wielkościach: 26cm, 18cm, 12cm - w zależności jak duży jest tort, mogą Państwo dopasowywać wielkość racy. Idealne współgranie podczas wyjątkowych okazji stworzą fontanny tortowe wraz z różnego rodzaju konfetti.

Świeczki do tortu.

Idąc bardziej tradycyjną drogą świętowania nie może zabraknąć świeczki na tort weselny - kilku lub chociaż jednej! Zdmuchnięcie świeczki i pomyślenie życzenia jest przecież gwarancją sukcesu i powodzenia. Świeczki dostępne w naszej ofercie wyróżniają się wysoką jakością i dokładnością, przy tym są bardzo stylowe poprzez element metaliczny. Kolory świeczek są różnorodne - od stonowanych barw, do tych bardziej krzykliwych - w zależności od okazji. Świeczki na torcie z okazji chrztu dobrze sprawdzą się w pastelowych odcieniach, a na wystrzałową imprezę z okazji awansu idealnie sprawdzą się złote lub srebrne świeczki. Rozmiary świeczek są również dopasowane do Państwa potrzeb. Każda świeczka posiada podstawkę, dzięki czemu zapobiega to osadzaniu się stopionego wosku na cieście. Jest to bardzo ważny element estetyczny, o który warto zadbać - z naszymi świeczkami to proste!

Torty w zależności od okazji będą świetnie współgrały z np. srebrnymi świeczkami z okazji Pierwszej Komunii Świętej wraz z przepięknymi balonami komunijnymi.

Zachęcamy do wyboru różnorodnego asortymentu naszej firmy i celebrowaniu z nami waszych pięknych uroczystości.