Filtruj według
Cena
Kolor
więcej... mniej
Rozmiar
Kategorie balonów
Filtruj
Zobacz kategorię nadrzędną

Balony na Baby Shower

Balony to dekoracja, która nigdy się nie nudzi. Z czasem zmieniały się jej formy i zastosowania, lecz nadal są świetnym sposobem na uświetnienie wielu wyjątkowych okazji. Wybierz balony pojedyncze lub zestaw balonów, sięgnij po rozmaite kształty i kolory, a jeśli pragniesz czegoś oryginalnego - postaw na balony w kształcie liter lub całych obrazów. Możesz w ten sposób urządzić wspaniałe baby shower lub inną niezapomnianą imprezę.

Balony urodzinowe

Najczęściej wybierane są oczywiście balony na urodziny. Zwykle stanowią ozdobę imprezy dla dzieci, choć mogą też uświetnić jubileusz kogoś dorosłego. Balony nie muszą kojarzyć się z kiczowatą ozdobą - stylowe balony matowe lub balony metaliczne to oryginalna metoda na przełamanie tego nieprzychylnego podejścia. Ciekawą propozycją od naszego sklepu są też balony pastelowe lub balony przezroczyste. Te ostatnie możesz samodzielnie wypełnić wybranym rodzajem konfetti, które również znajdziesz w naszym asortymencie. Pamiętaj, że kolor danego balona możesz wybrać na stronie produktu.

Balony na powitanie dziecka

Kiedy w domu oczekuje się narodzin dziecka, wszyscy zastygają w niecierpliwości. Wspaniałym pomysłem na powitanie świeżo upieczonej mamy wraz z jej maluszkiem jest udekorowanie mieszkania w odpowiednim stylu. Możesz kupić napisy balonowe, które witają dzidziusia lub sięgnąć po słodkie balony dla dzieci w pastelowych kolorach. Niech ten szczególny dzień będzie jeszcze piękniejszy!

Jeszcze chętniej organizowaną formą przywitania dziecka jest baby shower. Dekoracje na tę imprezę wybierane są zwykle przez przyjaciółki, a samo baby shower odbywa się w niewielkim gronie, jeszcze przed narodzinami. Czasami przybiera formę dużej uroczystości rodzinnej, podczas której dekoracje z balonów mogą być świetnym pomysłem na podkreślenie tematyki. Balony na powitanie dziecka mogą wskazywać na płeć oczekiwanego malucha lub pozostawać w całkiem prostej wersji. Warto w tym przypadku zasugerować się stylistyką preferowaną przez przyszłą mamę.

Ozdobne balony foliowe

Balony foliowe to kolejna propozycja od naszego sklepu, która jest ciekawą alternatywą dla klasycznych gumowych balonów. Możesz je napełnić powietrzem lub helem. W tym drugim przypadku dekoracja będzie jeszcze bardziej efektowna. Gwiazdy, serca, postaci i napisy to tylko niektóre warianty balonów foliowych na hel, które znajdziesz w gamie produktów Decomaxparty. Wybierz artykuły, które najlepiej odzwierciedlają osobowość i gust świętującej osoby. Znajdź najlepszą kolorystykę i stylistykę - z naszym asortymentem z pewnością będzie to możliwe!

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Konfetti na baby shower

Dekoracje na baby shower

Zastawa stołowa na baby shower