Filtruj według
Cena
Rodzaj
Filtruj

Świeczki na tort cyfry - świętuj ten niesamowity dzień!

Najbardziej wyczekiwanym momentem na każdych urodzinach jest oczywiście tort. Ogromny tort z kilogramami bitej śmietany i świeżymi owocami... Aż na samą myśl cieknie nam ślinka. Każdy z gości czeka, by go skosztować, a jubilat nie może się doczekać, aż zdmuchnie wszystkie świeczki i pomyśli życzenie.

Tort bez świeczek? Czy to ma sens?

Oczywiście, że nie. Cyfry na tort lub świeczki to nieodłączny element każdego tortu dla dużego i małego. Ale czy jesteśmy w stanie zdmuchnąć na przykład 50 świeczek na raz? Kto by to policzył? O wiele lepszym rozwiązaniem będą świeczki cyferki. Zaoszczędzimy przy tym dużo powietrza podczas dmuchania, nasza mina na zdjęciu będzie korzystniejsza bez policzków pełnych powietrza. Za to mało doinformowani goście nie będą musieli liczyć każdej z osobna, żeby dowiedzieć się o wieku jubilata. Dodatkowo świeczki cyferki zajmują mniej miejsca, wyglądają ładniej i estetyczniej.

Na fotografiach również bardziej widać konkretną cyfrę, niż kilka lub kilkanaście pojedynczych i malutkich świeczek. Nie musimy wtedy analizować, które urodziny są uwiecznione na danej fotografii. Liczenie świeczek na zdjęciach nie jest wcale takie łatwe, ponieważ na zdjęcia, które często pod wpływem emocji wychodzą niewyraźne i nieostre ciężko odczytać dokładną ilość świeczek. Świeczka cyferka od razu rzuci się w oczy i poinformuje nas o wieku osoby z fotografii.

Dekoracyjne świeczki w formie cyfr na tort

Moment zdmuchiwania świeczek jest dla jubilata bardzo ważny i w pewien sposób magiczny. Ma on w tej chwili nadzieje, że życzenie o którym właśnie pomyślał się spełni. Wiele osób uważa, że nie można wypowiedzieć na głos swojego życzenia, dlatego że wtedy ono się nie spełni. A czy ty o tym słyszałeś? Może jesteś tego samego zdania? Jeśli tak, pamiętaj o zakupie świeczek do tortu dla siebie lub najbliższych i wypowiedz życzenie w myślach.

Kolorowe świeczki cyferki na tort

W dzisiejszych czasach technologia i pomysły dają nam wiele możliwości wyboru. Świeczki cyferki nie muszą być nudne. Posiadamy wiele wzorów, kolorów i wielkości. Znajdziesz u nas w sklepie świeczki cyferki na tort brokatowe, matowe, srebrne, niebieskie, fioletowe czy różowe oraz wiele innych. Dla chłopczyka lub dziewczynki. Bardziej spokojne i o bardziej klasycznym wykonaniu dla osób starszych.

Zajrzyj do naszego szerokiego asortymentu i wybierz świeczki idealne dla siebie. Posiadamy świeczki cyferki na roczek, 18-stkę40-stkę i wiele innych. Na pewno znajdziesz idealne świeczki dla siebie lub bliskich. Posiadamy również ogromny asortyment wszystkich innych akcesoriów potrzebnych na każdą imprezę urodzinową. Czapeczki, kubeczki, śmieszne gadżety. Tylko z naszym sklepem twoje urodziny będą wyjątkowe!

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Akcesoria na wieczory panieńskie

Gadżety na Baby Shower

Girlandy papierowe

Dekoracje samochodowe