PAMIĘTAJ ŻE CENA DOSTAWY ZMNIEJSZA SIĘ WRAZ Z WARTOŚCIĄ ZAMÓWIENIA. SPRAWDŹ CENĘ TWOJEJ PRZESYŁKI JUŻ TERAZ!

Zamówiony przez Ciebie towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej INPOST, Poczty Polskiej lub za pośrednictwem Paczkomatów Inpost. Wysyłki realizujemy jedynie na terenie Polski. Każdy zamówiony u nas towar możesz także odebrać osobiście w naszym sklepie stacjonarnym, nie ponosząc dodatkowych kosztów transportu.


paczkomaty

Przedpłata - 11 zł - DARMOWA DO 100 ZŁ !!!

Pobranie - 14 zł

Paczkomaty InPost


Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych na terenie całej Polski, dzięki którym możesz odebrać swoje zamówienie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Za pośrednictwem Paczkomatów InPost możesz odebrać towar o wartości do 5000 zł brutto. Przesyłki docierają do Paczkomatu InPost zwykle w ciągu jednego dnia roboczego od momentu nadania paczki. Na odbiór zamówienia masz 48 godzin - po tym czasie paczka zostanie przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. Z uwagi na ograniczone rozmiary skrytek, do Paczkomatów dostarczane są jedynie przesyłki, których wymiary nie przekraczają gabarytu C: 39 x 36 x 62 cm, a waga nie przekracza 25 kg.
kurier

Przedpłata - 15 zł -DARMOWA OD 100 ZŁ  !!!!

Pobranie - 21 zł - DARMOWA OD 249 ZŁ !!!!

Przesyłka kurierska


Koszt przesyłki podany jest wraz z kwotą ubezpieczenia - paczki każdorazowo są ubezpieczane do wielkości wartości zamówienia. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia taśm firmowych, kompletność otrzymanego towaru należy sprawdzić w obecności kuriera. W razie stwierdzenia braków należy sporządzić protokół (jest on jedyną podstawą do przyjęcia reklamacji niekompletności towaru). Przesyłki docierają do adresata zwykle następnego dnia po nadaniu. W przypadku chwilowego braku towaru w magazynie, zostaniesz poinformowany o tym fakcie i związanym z tym ewentualnym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.

poczta

Przedpłata - 12 zł - DARMOWA OD 100 ZŁ !!!

Pobranie - 17 zł - DARMOWA OD 249 ZŁ !!!!

Poczta Polska


To proste i od lat sprawdzone rozwiązanie dla przesyłek. Zwykły list w wersji priorytetowej, jest najprostszą formą przesyłki. Każda taka przesyłka opatrzona jest numerem, dzięki czemu masz możliwość śledzić jej status przez system eMonitoring.

decomax

Przedpłata - 0 zł

Pobranie - 0 zł

Odbiór osobisty


Zamówione produkty możesz odebrać w naszym salonie firmowym w Mszanie Dolnej przy ulicy Krakowskiej 27N, 34-730 Mszana Dolna.