Zamówiony przez Ciebie towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej INPOST, Poczty Polskiej lub za pośrednictwem Paczkomatów Inpost. Wysyłki realizujemy jedynie na terenie Polski. Każdy zamówiony u nas towar możesz także odebrać osobiście w naszym sklepie stacjonarnym, nie ponosząc dodatkowych kosztów transportu.


paczkomaty

Przedpłata - 11 zł

Pobranie - 14 zł

Paczkomaty InPost


Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych na terenie całej Polski, dzięki którym możesz odebrać swoje zamówienie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Za pośrednictwem Paczkomatów InPost możesz odebrać towar o wartości do 5000 zł brutto. Przesyłki docierają do Paczkomatu InPost zwykle w ciągu jednego dnia roboczego od momentu nadania paczki. Na odbiór zamówienia masz 48 godzin - po tym czasie paczka zostanie przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. Z uwagi na ograniczone rozmiary skrytek, do Paczkomatów dostarczane są jedynie przesyłki, których wymiary nie przekraczają gabarytu C: 39 x 36 x 62 cm, a waga nie przekracza 25 kg.
kurier

Przedpłata - 15 zł

Pobranie - 20 zł

Przesyłka kurierska


Koszt przesyłki podany jest wraz z kwotą ubezpieczenia - paczki każdorazowo są ubezpieczane do wielkości wartości zamówienia. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia taśm firmowych, kompletność otrzymanego towaru należy sprawdzić w obecności kuriera. W razie stwierdzenia braków należy sporządzić protokół (jest on jedyną podstawą do przyjęcia reklamacji niekompletności towaru). Przesyłki docierają do adresata zwykle następnego dnia po nadaniu. W przypadku chwilowego braku towaru w magazynie, zostaniesz poinformowany o tym fakcie i związanym z tym ewentualnym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.

poczta

Przedpłata - 11 zł

Pobranie - 17 zł

Poczta Polska


To proste i od lat sprawdzone rozwiązanie dla przesyłek. Zwykły list w wersji priorytetowej, jest najprostszą formą przesyłki. Każda taka przesyłka opatrzona jest numerem, dzięki czemu masz możliwość śledzić jej status przez system eMonitoring.

decomax

Przedpłata - 0 zł

Pobranie - 0 zł

Odbiór osobisty


Zamówione produkty możesz odebrać w naszym salonie firmowym w Mszanie Dolnej przy ulicy Kolbego 6 - DH Sezam II piętro.