Filtruj według
Cena
Filtruj
Zobacz kategorię nadrzędną

Opaski / Welony na wieczór panieński

Welony i opaski na wieczór panieński!

Wianki na wieczór panieński to ozdoba, która wyróżni przyszłą Pannę Młodą!

Śmieszne nakrycia głowy to nieodłączny element imprez tematycznych, szczególnie wieczorów panieńskich. Przyszła panna młoda musi wyróżniać się spośród uczestniczek wydarzenia w sposób oryginalny i zabawny. W końcu to dla niej przyjaciółki organizują niezapomniany, ostatni szalony wieczór przed zawarciem małżeństwa. Nasz sklep oferuje szeroki wybór różnorodnych opasek, welonów i wianków, które wpiszą się w charakter takiej imprezy i będą idealnym uzupełnieniem kreatywnych stylizacji.

Opaska na wieczór panieński - dodatek dla przyszłej panny młodej

Przyszłe panny młode w naszym sklepie znajdą welony na wieczór panieński, wianki z kwiatami czy opaski z kokardą. Wybór konkretnego modelu zależy od gustu, ale i całego charakteru oraz wystroju imprezy. Na wieczór panieński w stylu glamour doskonale nada się opaska z welonem i ozdobnym, złotym napisem "bride", natomiast na spotkanie plenerowe w stylu boho świetnie sprawdzi się roślinny wianek. Takie nakrycia głowy z pewnością zrobią na zebranych uczestniczkach duże wrażenie. Nawet jeżeli zdecydujecie się na imprezę np. w klubie warto mieć ze sobą dodatek, który wyróżni waszą grupę z tłumu. W ten oryginalny sposób należy uczcić tak wyjątkową okazję, bo zazwyczaj wieczór panieński ma się przecież tylko raz.

Opaska z welonem idealne dodatki na wieczór panieński

Na ostatniej imprezie przez zawarciem małżeństwa przyszła panna młoda musi czuć się pięknie i wyjątkowo. Nie wszystkie kobiety decydują się na welon w weselnej stylizacji, jednak na wieczorze panieńskim jest to niemalże element obowiązkowy, bo silnie nawiązujący do tradycji. Organizatorki wieczoru panieńskiego powinny pomyśleć więc również o dodatkach do stylizacji, które podkreślą charakter spotkania. Tak mały element jak opaska na wieczór panieński sprawi, że przyszła panna młoda zapamięta miłe chwile na zawsze. Często uczestniczki imprezy decydują się za zakup wianków - białego dla panny młodej i kolorowych dla pozostałych kobiet. Jest to wspaniały dodatek, który podkreśla urodę i dobrze wygląda na pamiątkowych zdjęciach - do tych warto wykonać również ściankę, nawiązującą kolorystycznie i tematycznie do dodatków. Wianki na wieczór panieński będą miłą i zaskakującą niespodzianką.

Nasz sklep oferuje również wiele innych dekoracji, przebrań i akcesoriów na różne okazje. Wszystkie produkty wykonane są z dobrej jakości materiałów, dzięki czemu zabawne gadżety posłużą nam na wiele niezapomnianych imprez. Szczególnie polecamy oryginalne i ciekawe produkty z kategorii takich jak: