Filtruj według
Cena
Kolor
Filtruj
Zobacz kategorię nadrzędną

Toppery na tort ślubny

Uroczystość weselna to trudne w realizacji wydarzenie, które wymaga zaplanowania z góry najmniejszego szczegółu imprezy. Już samo ozdobienie tortu daje ogromne możliwości, pozwalające stworzyć odpowiedni klimat i zaznaczyć wysoką rangę uroczystości.

Dlaczego warto kupić topper na tort ślubny?

Oprócz wyboru rodzaju ciasta czy koloru lukru warto pochylić się nad wszelkimi innymi opcjami, które mogą nadać subtelności. Bardzo ważnym elementem kompozycji tortu, dodającym jej dodatkowego uroku jest topper na tort weselny. Nabyć można go w naszym sklepie razem z wieloma innymi dekoracjami, tak ważnych podczas uroczystości weselnej, jak m. in. świeczki oraz race na tort ślubny. W ten sposób świetnie można nadać osobisty styl jednemu z najważniejszych chwil w życiu. Ciężko przecież sobie wyobrazić współczesne wesele bez specjalnych balonów czy pięknie udekorowanych serwetek.

Jaki topper na tort weselny można wybrać?

Najbardziej popularnym i powszechnie stosowanym topperem jest napis Love, dostępny w naszym sklepie w aż trzech kolorach: srebrnym, złotym i czarnym i wysokości 17 cm.. Warto jednak zaznaczyć, że zarówno ten napis, jak i inne, można stosować bardzo uniwersalnie, np. podczas randki, urodzin ukochanej osoby oraz innych wydarzeniach. Kolory srebrne i złote wydają się dość tradycyjne, jednak to czarny uderza w nieco nowocześniejsze nuty. Ponadto napis Love dostępny jest w drewnianej formie oraz wysokości 16 cm.

Innymi topperami na tort ślubny, o znacznie luźniejszym charakterze są napisy Mr&Mrs, nawiązujące równie ściśle do nawiązywanej relacji oraz podkreślające stałość zawieranego związku. Toppery te również występują w trzech kolorach: złotym, srebrnym i czarnym, są jednak dużo większe od wcześniej wspomnianych, ponieważ mają aż 22.5 cm. Ciekawą opcją o dużo subtelniejszym charakterze są dwa serca, które zawierają w sobie wcześniej wspomniane napisy jednak na bardzo klasycznej tkaninie o wielkości 18.5 cm.

Rodzaje topperów na tort weselny z naszej oferty

Wśród pozostałych topperów za przepiękny napis o kolorze złotym i wielkości 22.5 cm., służyć może Młoda Para. Jest to ciekawa opcja, zwłaszcza dla osób chcących mieć koniecznie napis w języku ojczystym oraz ceniących sobie prostotę w weselnym przekazie. Na zupełnie przeciwległym biegunie stoi natomiast napis Sweet Kisses. Wydaje się dość wyzywający oraz zdecydowanie zwracający na siebie uwagę, zrywając z konserwatywnym klimatem. Jak widać, już samym doborem napisu można umiejętnie sterować do pewnego stopnia atmosferą. Napisy It's my party oraz sto lat stoją w równie dużym kontraście, jednak zawsze mogą być dobrym wyborem! Dbanie o najdrobniejsze szczegóły może również przejść na małe toppery do babeczek i muffinek, które mogą przybierać kształt serca, strzałek czy napisów love, sweet, yum.