Figury ogrodowe

  • Widok
Active filters

Duże figurki ogrodowe

Figury ogrodowe stały się w ostatnim czasie bardzo popularną ozdobą ogrodów i przestrzeni przydomowych. W ofercie sklepu znajdują się ciekawe rzeźby przedstawiające różne gatunki ptaków. Ozdoby będą się prezentowały bardzo ciekawie i z pewnością uatrakcyjnią każdą przestrzeń. Warto zapoznać się z dostępnymi możliwościami.

Figury ogrodowe - flaming do ogrodu

Flamingi przeznaczone do postawienia w ogrodzie, mają 80 cm wysokości i około 63 cm długości. Figurki są wykonane z solidnego plastiku. Są one w pełni odporne na działanie promieni słonecznych. Nie tracą swojego koloru, nawet po wielu miesiącach eksponowania na świeżym powietrzu. W zestawie znajdują się specjalne kolce, dzięki którym możliwe jest przymocowanie figur do podłoża, w taki sposób, aby cała konstrukcja była stabilna.

W ofercie dostępne są figury do ogrodu ciemno różowych flamingów oraz flamingów białych. Jedne i drugie prezentują się bardzo atrakcyjnie i z pewnością można dzięki nim sprawić, że każdy ogród zyska niepowtarzalny charakter.

Figurki ogrodowe - bocian ogrodowy

Dostępne rzeźby ogrodowe to także zachwycające bociany, które prezentują się jak żywe. Wykonane są z plastiku, a ich nogi z metalu, dzięki czemu nie stracą stabilności i będą się prezentowały bardzo atrakcyjnie. Ptaki mają około 33 cm długości, 53 cm wysokości, a także 11 cm szerokości.

Bociany to jeden z najbardziej ulubionych ptaków w Polsce. Kojarzą się z dobrą energią, dlatego z pewnością każdy znajdzie dla nich miejsce w swoim ogrodzie.

Największa moda na figurki ogrodowe minęła już dawno, jednak dzisiaj przeżywają one swoją drugą młodość. Zadbane i ciekawe rzeźby potrafią się ładnie wkomponować w każdy ogród i stanowią jego niebywałą dekorację. Warto zaplanować ich zakup i znaleźć idealne miejsce na figury w swoim ogrodzie.

Miłośnicy figurek ogrodowych z pewnością docenią dostępne rzeźby. Warto zaznaczyć, że figurki z łatwością można utrzymać w czystości i sprawić, że będą się prezentowały atrakcyjnie przez długi czas. Produkty zabezpieczone są specjalnym impregnatem, z czasem preparat przestaje działać, dlatego dobrym rozwiązaniem jest regularne ich konserwowanie. Kiedy na figurach pojawi się niechciany nalot, można się go pozbyć stosując ciepłą wodą i zwyczajny płyn do czyszczenia (może być płyn do naczyń). Warto jednak pamiętać, żeby nie szorować za mocno figurek, ponieważ można w ten sposób pozostawić widoczne zadrapania. Podczas czyszczenia można też wykorzystać specjalny odkurzacz parowy lub myjkę ciśnieniową. Figurki zakupione w naszym sklepie z pewnością będą trafioną inwestycją.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Akcesoria ogrodowe

Miniszklarenki i doniczki

Siatki ochronne

Tyczki do roślin