Balony litery

  • Widok
Active filters

Wśród oferowanych przez nas dekoracji nie mogło zabraknąć też balonów, a zwłaszcza takich w kształcie literek. Posłużą one jako świetna dekoracja do każdego wnętrza, a zdjęcia wykonane na ich tle będą wyglądały oryginalnie i kolorowo. Co ważne - nasze balony zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, przez co długo utrzymują w sobie gaz. Takie balony na pewno zaskoczą każdego przybywającego na imprezę gościa.

Balony litery - wyjątkowe dmuchane dekoracje na imprezę

Balony w kształcie liter są nieoczywistą dekoracją, za pomocą której zaakcentujesz z jakiej okazji jest organizowana impreza. Znajdujące się w naszej ofercie foliowe balony są w różnych kolorach i kształtach, dzięki czemu sprawdzą się doskonale na każdą okazję. Szeroki wybór kolorów pozwala na ułożenie wyrazów nie tylko w jednym kolorze, ale też wielokolorowych. Oprócz samych literek znajdziesz też balony umożliwiające stworzenie bardzo modnych ostatnio hasztagów oraz łączniki, dzięki którym stworzysz takie wyrażenie jak "MĄŻ&ŻONA". Wszystkie nasze balony można z łatwością dopasować do pozostałych dekoracji wykorzystywanych na przyjęciu. Sprawdź nasze pozostałe kategorie i dobierz do dmuchanych literek pasujące kolorystycznie girlandy lub kurtyny. Wystarczy odrobina fantazji aby stworzyć unikatowy klimat każdej imprezy!

W jaki sposób wykorzystać balony litery?

Zastosowanie dmuchanych balonów w kształcie literek jest niezwykle szerokie i ograniczone jedynie przez wyobraźnię. Możesz wykorzystać je do ułożenia dowolnie wymyślonego przez siebie napisu lub wykorzystać gotową już kompozycję np. "WITAJ W DOMU". Dmuchane literki to odejście od tradycji i element wprowadzający niebanalny wygląd do każdego wnętrza. Organizując imprezę urodzinową, wybierz takie balony, z których ułożysz imię jubilata. Jeśli jest to impreza tematyczna to dzięki balonom literkowym z łatwością zaznaczysz jaki jest motyw przewodni imprezy. W tym przypadku świetnie sprawdzą się hasztagi, takie jak "#BABYSHOWER" lub "#DINOPARTY".

Stwórz dekorację dzięki balonom literkom

A co gdyby wykorzystać dmuchane balony litery do stworzenia codziennej dekoracji w domu? Nic prostszego! Takie balony można w ciekawy sposób wykorzystać jako dekoracja do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Jeśli Twoje dziecko jest fanem jakiegoś znanego piłkarza, to z pewnością ucieszy się z balonów literek tworzących jego nazwisko np. "MESSI". Jak widać, balony w kształcie liter świetnie się sprawdzą nie tylko na imprezy, ale też na co dzień, a to, jaki napis z nich ułożysz, zależy tylko od Twojej wyobraźni!