Filtruj według
Cena
Filtruj
Zobacz kategorię nadrzędną

Dekoracje i dodatki komunijne

Komunia to ważny dzień w życiu dziecka i duże rodzinne święto, do którego należy podejść z odpowiednimi przygotowaniami. Kluczem do uczczenia święta jest zainwestowanie czasu w przystrojenie sali w której odbędzie się przyjęcie dla gości. Subtelne ozdoby w formie złotych girland i ozdób z bibuły nadadzą imprezie uroczystego charakteru. Dla uczczenia dnia niezbędne okazują się również akcesoria komunijne dla dziecka, które pozwolą mu prezentować się szczególnie. Warto zadbać o odpowiedni klimat święta i zapewnić dla pociechy oraz rodziny dobrze spędzony we wspólnym gronie czas.

Akcesoria komunijne przydatne w uczczeniu ważnego dnia

Podczas planowania przygotować nie można zapomnieć o akcesoriach dla dziecka, które pozwolą przeżyć mu przeżyć głębię wydarzenia. Dziewczynki będą zachwycone wiankiem z kwiatami, który prezentuje się spektakularnie wraz z komunijną szatą. Niezbędnym przedmiotem są także dopasowane kolorystycznie, białe rękawiczki. Dodatki komunijne gwarantują, że dziecko poczuje się wyróżnione i spędzi dzień Pierwszej Komunii w radosny oraz spokojny sposób.

Aby dopełnić święta wiele osób decyduje się na urządzenie przyjęcia dla najbliższej rodziny i przyjaciół. Salę warto udekorować dużym banerem, który powita dziecko i gości oraz będzie przypominać o okazji imprezy. Inne komunijne dekoracje, które można wykorzystać to girlandy w barwie delikatnego błękitu. Barwy ozdób jakie często są wybierane na Pierwszą Komunię to spokojne odcienie bieli, błękitu i złota. Kolorystyka nawiązuje do charakteru wydarzenia i nadaje właściwego klimatu.

Wykorzystaj komunijne dekoracje na przyjęciu dla rodziny

Wystrój sali to satysfakcjonujące i wymagające zadanie, przy którym bardzo pomocne okazuje się zastosowanie gotowych ozdób. W poszukiwaniu niestandardowych dekoracji, warto sięgnąć po świece dekoracyjne, które stworzą niesamowitą atmosferę. Przygotowując wystrój sali, należy wybierać akcesoria komunijne w kolorach czystej bieli, srebra i złota. Podstawową ozdobą do wykorzystania są girlandy. Dostępne w ofercie produkty posiadają elementy nawiązujące do charakteru święta i niewinności – gołębie i piórka.

W wystroju stołu należy kierować się prostą elegancją i estetyką. Wystrój ubogacą ładne serwetki wpasowujące się w celebrowaną okazję. Doskonałym pomysłem jest zawieszenie pod sufitem ozdób z bibuły, które mogą stanowić lekką i zwiewną dekorację. Goście będą zachwyceni wiszącymi w powietrzu pomponami, a elementem, który uzupełni całość może być kilka stojaków z balonami. Warto pokusić się także o samodzielnie przyrządzone dodatki komunijne z bibuły, co pozwoli zaangażować w przygotowania również dziecko.