Filtruj według

Serpentyny

  • Widok
Active filters

Jakie są warunki udanej imprezy? Ładny wystrój, smaczne jedzenie, a może idealna fryzura? Podczas organizowania imprez urodzinowych jest parę sposobów na to, aby zapewnić sobie większe szanse na udaną imprezę. Mam na myśli wystrój, który szczególnie podczas urodzin odgrywa bardzo ważną rolę. Co więcej, kiedy organizowana jest impreza-niespodzianka, im o ładniejszy wystrój zadbamy, tym zaskoczenie będzie większe. Warto więc wydać nieco więcej pieniędzy, dla lepszego efektu oraz spędzić godzinę dłużej przy dekoracjach. Jestem pewna, że reakcja gości, jak i jubilata, będzie warta włożonej przez nas pracy.

Serpentyny urodzinowe - nieodzowny element każdej imprezy

Podczas kupowania przeróżnych ozdób: balonów, kubeczków, czapeczekserwetek oraz innych, często zapominamy o serpentynach. Tak się jednak składa, że są one proste w użyciu, jak i bardzo ładne. Zwłaszcza dzieci się z nich ucieszą, one szczególnie lubią świecidełka i masę ozdób. Serpentyny urodzinowe w łatwy sposób można zawiesić na szafce bądź żyrandolu. Można też użyć ich do przywiązania balonów - na pewno będą wyglądały o wiele lepiej niż przy użyciu zwykłej nitki lub sznurka. Serpentyny urodzinowe dają także nieopisaną swobodę w użyciu, co więcej, bardzo łatwo się je sprząta. W zależności od rodzaju serpentyny można używać jej w różny sposób. Klasyczna serpentyna będzie przydatna również do pakowania prezentów, można użyć jej jako sznurka, bądź zrobić z niej kokardki. Jak widać, dzięki serpentynie możemy zaoszczędzić nieco pieniędzy.

Dekoracyjne serpentyny urodzinowe

Poza wielofunkcyjnością serpentyny urodzinowe charakteryzują się też szerokim wyborem kolorów. Można więc wybrać odpowiednią serpentynę, pasującą do wystroju domu, prezentów bądź ozdób. Bez znaczenia, czy będzie to czerwony, niebieski, różowy, zielony, czy srebrny albo złoty. Można też wybrać kolor, będący ulubionym jubilata, z pewnością się wówczas ucieszy. Poza różnorodną kolorystyką serpentyn trzeba również wyróżnić jej rodzaje. Klasyczna serpentyna jest robiona bowiem z papieru, ale jest także serpentyna holograficzna - bardziej błyszcząca, z mieniącymi się dodatkami. Odbija ona światło, przypominając kulę disco. Serpentyny na urodziny to fajny bajer, który na pewno spodoba się gościom oraz zwiększy atrakcyjność imprezy!

Serpentyny dekoracje w sprayu

Ostatnim rodzajem jest serpentyna w sprayu. Różni się ona nieco od poprzednich, zwłaszcza wyglądem, ale jest równie niesamowita. Jej myląca konsystencja natomiast nadal jest równie łatwa w sprzątaniu, jak pozostałe, a efekt po użyciu jej, jest niesamowity.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Decoupage

Szale Boa

Spódniczki hawajskie