Halloween

  • Widok
Active filters

W ciągu roku przychodzi jeden taki dzień, w którym wieczorną porą przebudzają się duchy, czarownice i inne potwory z piekła rodem. Noc z 31 października na 1 listopada to czas, w którym mrok ogarnia ulicę a zło puka do drzwi. Halloween choć znane w Polsce dopiero od przeszło dekady, zdobywa sobie przychylność coraz większej ilości osób. Głównie są to dzieci, choć dorośli również tracą głowę dla tego święta. Wystarczy ich do tego jedynie odpowiednio zachęcić.

Dekoracja Jack-o’-lantern na Halloween

Trudno wyobrazić sobie święta bez żadnego symbolu. W przypadku Halloween jest to lampa zrobiona z wydrążonej dyni z wyciętymi otworami na oczy i uśmiech, czyli tzw. Jack-o’-lantern. Nie jest to jednak jedyny rozpoznawalny znak. Wśród Amerykanów, Brytyjczyków, a także Kanadyjczyków równie popularne są duchy, wampiry, czarownice, nietoperze bądź czarne koty. Właśnie w tym motywie powstają najbardziej kreatywne dekoracje halloweenowe, które można nabyć za pośrednictwem tego sklepu.

„Straszne” gadżety na Halloween

Decomaxparty w swojej ofercie posiada wszystko co jest potrzebne do udekorowania domu na Halloween. W propozycjach można znaleźć m.in. ozdoby na zewnątrz domu, lampiony, kostiumy wraz z dodatkami, przeróżne akcesoria, a nawet tematyczne nakrycia do stołu. Wszystko oczywiście w mrocznym, a wręcz upiornym klimacie, który w pełni odwzorowuje charakter danego święta. Za pomocą odpowiednich dekoracji cieszyć się z niego mogą nie tylko dzieci, ale również dorośli, którzy postanowili przeżyć Halloween na własnej skórze.

Cukierek albo psikus

W przypadku, gdy oprócz imprezy halloweenowej w planach jest również dobrze znany nam cukierek albo psikus to warto zaopatrzyć się w odpowiedni strój. Decomaxparty posiada w zanadrzu różnorodne przebrania wraz z maskami i innymi rekwizytami, które mogą pomóc nam w zdobyciu jak największej ilości słodyczy. Jeżeli natomiast nie wybieramy się na nocny maraton od drzwi do drzwi, a swój ostatni październikowy wieczór pragniemy spędzić w odpowiednim klimacie to koniecznie powinniśmy kupić nastrojowe gadżety do wnętrza domu, takie jak banerybalony czy rozety. Dzięki nim każda impreza zostanie zapamiętana na długi czas, dzięki klimatowi, który tworzą.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie

Krepa na Halloween

Peruki na Halloween

Serwetki na Halloween

Słomki do napojów na Halloween