Filtruj według
Cena
Filtruj

Świece dekoracyjne doskonale sprawdzają się zarówno w salonie, jak i w sypialni. Pasują do nowoczesnych wnętrz, z naciskiem na minimalizm. Ozdobne świeczki to doskonałe uzupełnienie ciekawego wnętrza. Spotkasz je na stolikach do kawy, przy herbacie, a nawet w pobliżu sprzętu grającego. Stanowią pewne uzupełnienie całości i sprawiają, że wnętrze nabiera dozy romantyzmu oraz ciepła.

Czy świece dekoracyjne można stawiać na talerzyku?

Świece dekoracyjne wolnostojące powinny być ustawiane na podstawkach. Zapobiega to zniszczeniu obrusa lub stołu, na których się znajdują. Wąskie świece, stożkowe muszą dodatkowo znajdować się w świecznikach. Są zbyt niestabilne, żeby bezpiecznie utrzymać się samodzielnie.

Jednak ich niesamowity wygląd oraz płomień sprawiają, że klienci chętnie po nie sięgają. Czy zamiast specjalnej podstawki można skorzystać z klasycznego talerzyka? Oczywiście, że tak. Jednak wówczas w pewnym stopniu tracisz urok całej stylizacji. Umieszczając świecę dekoracyjną na podstawce, dbasz o spójność ozdób. Dzięki temu całość wygląda elegancko i przyciąga wzrok.

Świeca ozdobna pływająca - fenomen ostatnich lat

Świece dekoracyjne, świeczki ozdobne oraz produkty pływające. Wszystkie znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Szczególnie te ostatnie cieszą się ogromną popularnością. Stanowią doskonałą dekorację na stół podczas uroczystości oraz mogą dodać lekkości całości.

Świece pływające możesz umieścić w dowolnym naczyniu, w którym znajduje się woda. Są one na tyle lekkie, że bez problemu unoszą się na jej powierzchni. Jeśli połączysz je z kwiatami ciętymi lub innymi ozdobami, całość może wyglądać niezwykle świeżo. Dzięki temu bez problemu stworzysz wiosenną lub letnią kompozycję. Takie elementy doskonale pasują do nowoczesnych salonów.

Wczuj się w romantyczny klimat w sypialni

Świece ozdobne kojarzone są z ciepłem oraz romantyzmem. Nie bez powodu. Ich delikatne światło sprawia, że całe pomieszczenie wygląda na bardziej zagadkowe. Jeśli chcesz osiągnąć odpowiedni efekt, postaw na wiele świec w jednym miejscu.

Możesz ustawić je w pobliżu łóżka, na szafce nocnej lub nieco dalej, na przykład na komodzie. Nie zapomnij przy tym o bezpieczeństwie. Wszystkie powinny znajdować się na odpowiednich podstawkach i znajdować się z daleka od łatwopalnych materiałów. Dzięki temu stworzysz romantyczną atmosferę bez obawy, że cokolwiek ją zniszczy.

Nasze świece ozdobne mogą towarzyszyć Ci na każdym etapie życia. Postaw na nie, kiedykolwiek potrzebujesz nieco ciepła i przytulnego klimatu.