Filtruj według
Cena
Filtruj

Damski kostium Mikołajki

Grudzień to szczególny miesiąc dla każdego dziecka. Święty Mikołaj przychodzi z prezentami, na które najmłodsi czekają cały rok. Oczywiście Pani Mikołajowa również nie próżnuje! Przygotowuje prezenty, pomaga rozdawać je dzieciom oraz dostarcza pożywne przekąski Mikołajowi i jego reniferom. Strój Mikołajki dla dziewczynki sprawia, że każda może poczuć się dzisiaj wyjątkowo. Przecież nie tylko Mikołaj jest ważny podczas świąt. Nie poradziłby sobie bez wsparcia.

Strój Mikołajki — Pani Mikołajowa w pełnej krasie

Strój Mikołajki składa się z sukienki, czapki z doczepianymi warkoczami i paska. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom kostium może być dopasowany nawet dla bardzo drobnej dziewczynki. W te święta każda może zostać najważniejszą pomocnicą Świętego Mikołaja. Komplet pomoże jeszcze lepiej poczuć magię Bożego Narodzenia.

Przebranie może być doskonałym pomysłem na zaskoczenie rodziny podczas kolacji. Jest również idealne na przyjęcie karnawałowe w szkole lub przedszkolu. Jeżeli szukasz kostiumu, który będzie oryginalny, świąteczny i ciekawy, dobrze trafiłaś. Pani Mikołajowa nigdy nie zawodzi dzieci, pomaga Mikołajowi i przynosi ciasteczka. Dlatego ten komplet to idealne rozwiązanie dla każdej dziewczynki.

Sukienka Pani Mikołajowej — spraw, że dziecko poczuje się wyjątkowe

Chcesz, żeby Twoje dziecko poczuło się wyjątkowe? Chłopcy mogą przebrać się za Świętego Mikołaja, który przynosi prezenty. Dziewczynki nie są tym zainteresowane. Specjalnie dla nich proponujemy Strój Mikołajki. Wysokiej jakości materiały w połączeniu z oryginalnymi i pomysłowymi rozwiązaniami. To gotowa recepta na szczęście na twarzy dziecka.

Załóż córce strój pani Mikołajowej i zaskoczcie wszystkich w święta

Wszyscy są przyzwyczajeni do tego, że w święta pojawia się Święty Mikołaj, obładowany prezentami. W tym roku obok niego może stanąć Pani Mikołajowa. Przygotuj dla swojej córki strój Mikołajki na uroczystą kolację. W chwili, kiedy będzie miał pojawić się Pan w czerwonym przebraniu, zaproponuj jej założenie kompletu.

Z pewnością zaskoczycie tym pomysłem wszystkich. Zaskoczenie malujące się na twarzach najbliższych to już wiele. Natomiast z pewnością dziewczynka poczuje ogromną dumę, gdy jej przebranie pochwali sam Mikołaj! Tylko uważaj. Kostium jest tak wygodny i piękny, że córka może postanowić, że strój Mikołajki będzie jej ulubioną sukienką. Wówczas na niewiele zdadzą się jakiekolwiek prośby. Przecież nie można odmawiać niczego Mikołajowej. Jest ona jedną z najważniejszych postaci podczas świąt Bożego Narodzenia!