Stół komunijny

 • Widok
Active filters

Bieżnik komunijny IHS na stół srebrny 5m

27,99 zł

Bieżnik komunijny IHS Eukaliptus srebrny 5m 

Bieżnik na komunię z przejrzystej organzy ze srebrnymi wzorami. Głównym, powtarzającym się motywem jest hostia z napisem IHS otoczona delikatnymi, srebrnymi listkami. Wzdłuż całej długości bieżnika komunijnego znajdują się dwa szlaczki, również z motywem listków. Całość prezentuje się wyśmienicie.
 • Szerokość: 30 cm
 • Długość: 500 cm
 • Materiał: organza
 • 1 op./1 szt.

Toppery na tort komunijny 5szt Eukaliptus srebrny

7,99 zł

Toppery komunijne Eukaliptus srebrny 5szt

Zestaw pięciu topperów na tort komunijny z zielonymi i ze srebrnymi gałązkami eukaliptusa: 2 toppery z napisem IHS, 1 topper z napisem Komunia Święta, 1 topper z krzyżykiem i gałązkami, 1 topper z gałązkami. Srebrne, połyskujące elementy grafiki nadają elegancji i uroczystego charakteru.
 • Wysokość: ok. 9 cm
 • Toppery jednostronne
 • 1 op./5 szt.

Serwetki komunijne Komunia Święta Eukaliptus srebrny 10szt

7,99 zł

Serwetki komunijne Komunia Święta Eukaliptus srebrny 10szt. 

Serwetki komunijne z pięknym motywem zielonych i srebrnych listków eukaliptusa. Subtelny, srebrny napis Komunia Święta otoczony wieńcem delikatnych listków sprawia, że serwetka jest elegancka i oryginalna.
 • Szerokość: 33 cm
 • Wysokość: 33 cm
 • 1 op./10 szt

Seria wysokiej jakości dodatków, a także dekoracji, które mogą wynieść klasę i uroczysty charakter na stół komunijny. Są to wysokiej jakości bieżniki, które zawierają dodatkowe ornamenty nawiązujące do uroczystości pierwszej komunii świętej. Tym samym stół komunijny będzie odznaczał się świątecznym charakterem, a także bezpośrednim nawiązaniem do tak ważnej uroczystości jaką jest pierwsza komunia święta dziecka.

Perfekcyjnie stworzony stół komunijny

W zakres kategorii dodatki komunijne na stół wchodzą również serwetki na sztućce. Ich szata graficzna jest dostosowana do kolorystyki bieżnika. W ten sposób kategoria dekoracji na stół jest niezwykle spójna wewnętrzne. Oprócz wymienionych elementów dekoracje komunijne na stół zawierają również pudełeczka na prezenty dla gości. Jest to coraz częściej spotykany na komuniach element, dzięki któremu można wyrazić wdzięczność swoim gościom za przybycie oraz obecność. Pudełeczka dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. zawierają one nawiązanie do uroczystości w postaci złotych napisów, lecz również innych ozdobnych elementów. Szczególnie wysoką wartość dekoracyjną zawierają pudełeczka z dodatkową wstążką. Dostępne są również małe pudełeczka we wzory, a także o zróżnicowanych kształtach. Pozwoli to na personalizowanie uroczystości komunijnej dziecka, a także idealne dopasowanie do własnych wymagań oraz gustu estetycznego. Tym samym z łatwością można dobrać niezbędne elementy na stół komunijny dekoracje, a także dodatki.

Nowoczesne dekoracje komunijne na stół

Balony komunijne to także rewelacyjny dodatek podczas przyjęcia komunijnego. Dostępne są one w różnych wersjach. Księgi gości na komunię to produkt, który wybierany jest teraz części. Oferujemy także bogatą gamę produktów niezbędnych podczas przygotowywania tortu komunijnego. Są to w szczególności toppery na tort, które dostępne są w różnych wariantach. Może być to krzyż, kielich, gołębica, lecz również anielskie skrzydła. Toppery wykonane są z tworzyw sztucznych oraz z drewna. Ponadto umożliwiamy również zakup podstawek do torta, a także złotych oraz białych talerzyków.

Niepowtarzalne dekoracje komunijne

Oferujemy doskonałej jakości dekoracje komunijne, które sprawdzą się podczas każdego przyjęcia. Pozwalają one uświetnić uroczystość, dodać jej odświętnego charakteru, a ponadto sprawić dziecku bardzo wiele radości. Dodatki komunijne pomagają również w skutecznym i efektywnym przygotowywaniu przyjęcia komunijnego. Warto skorzystać także z innych produktów dostępnych w pozostałych kategoriach naszego sklepu.