Serwetki na 18 urodziny

  • Widok
Active filters

Serwetki na 18 urodziny dla dziewczyny i chłopaka

Serwetki, chociaż są niewielkim elementem znajdującym się na stole, odgrywają niezwykle ważną funkcję. Oprócz tego, że są potrzebne dla higienicznego spożywania posiłku i pomagają w utrzymaniu w czystości usta oraz ręce to są ważnym elementem dekoracyjnym. Producenci, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych konsumentów, wręcz prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej interesujących i atrakcyjnych wizualnie serwetek. Niewątpliwie serwetki są niezastąpionym elementem podczas imprez okolicznościowych oraz spotkań towarzyskich.

Serwetki na 18 urodziny

18 urodziny to zdecydowanie ważna data w życiu każdego człowieka. Pragnąc uczcić ten dzień, nie należy zapomnieć o tak małym, ale niezwykle potrzebnym elemencie, jak serwetki. Oferując asortyment na różnorodne okazje, mamy przyjemność zaproponować fantastyczne serwetki stworzone specjalnie na okazję 18 urodzin. Unikatowe serwetki z napisem 18 Urodziny, pełnią ważną funkcję bohatera drugiego planu. Są elementem niezastąpionym dzięki funkcji, jaką pełnią, ale również mogą stanowić istotne dopełnienie do kompleksowego wystroju lokalu. Podkreślające charakter imprezy serwetki idealnie komponują się z tortem, na którym często pojawia się ten sam napis. W ten sposób dopasowana serwetka świadczy o staranności w przygotowaniu przyjęcia i dbałości organizatora o każdy szczegół.

Serwetki papierowe na 18 urodziny- unikatowy design dekoracji

Proponujemy serwetki na osiemnastkę w delikatnej białej kolorystyce z klasycznym, eleganckim napisem w kolorze złotym. Tego typu serwetki zagwarantują elegancki i szykowny wystrój nakrycia. Dla wielbicieli kolorowych serwetek oferujemy także asortyment w klasycznej czerni czy landrynkowym różu. Staramy się, aby oferowany asortyment odpowiadał zarówno płci żeńskiej, jak i męskiej.

Stale aktualizujemy naszą ofertę, aby zapewnić Państwu szeroki wybór asortymentu. Oferowane serwetki na 18 urodziny wykonane są z wysokiej jakości materiałów i charakteryzują się trwałością kolorów oraz unikatowością zastosowanej grafiki.

Serwetki na osiemnastkę - kup w Decomaxparty

Osiemnastka to wyjątkowa okazja, a odpowiednia dekoracja jest jej istotną częścią. W Decomaxparty znajdziesz serwetki na 18 urodziny, które idealnie udekorują stół, dodając blasku każdemu przyjęciu. Czarne serwetki z metalicznym, złotym napisem "18" wpisują się w najnowsze trendy i są praktycznym dodatkiem. Ich nadruk "Happy Birthday" nadaje każdej uroczystości wyjątkowego charakteru. Serwetki papierowe prezentują się elegancko na nakryciach gości, stanowiąc ważny element dekoracji. Złoty napis błyszczący na tle czerni sprawia, że serwetki na osiemnastkę od Decomaxparty połyskują na każdym stole.

Serwetki na 18 to jako prestiżowy element

W trosce o zapewnienie Państwu kompleksowej usługi oferujemy także inne gadżety odgrywające ważną rolę podczas uroczystości z okazji 18 urodzin. Proponujemy taki asortyment jak:

banery na 18 urodziny

akcesoria na 18 urodziny

gadżety na 18 urodziny

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, życzymy udanych zakupów oraz szampańskich imprez.