Pokrowce

  • Widok
Active filters

Lubisz, kiedy dom przepełnia świąteczna atmosfera dużo wcześniej przed Bożym Narodzeniem? Jeśli celebrujesz Święta na różne sposoby, z całą pewnością korzystasz z wszelkiego typu dekoracji. Zanim zapakujesz prezenty w papier świąteczny, skorzystaj z oferty rozmaitych ozdób. Nawet jeśli kompletnie nie znasz się na aranżowaniu wnętrz, zaufaj w tym wypadku specjalistom.

Ozdoby świąteczne na krzesła to jedna z wielu naszych propozycji

Zanim odpalisz zimne ognie na Sylwestra, a nawet otworzysz kalendarz adwentowy, nie zapomnij o stworzeniu przytulnego klimatu za pomocą pokrowców świątecznych na krzesła. Skąd taki pomysł? Bo warto zadbać o unikatowy charakter wnętrza w te Święta! Świąteczne pokrowce na krzesła dostępne w naszym sklepie internetowym mają formę czapek Mikołaja. Różne kolory pokrowców sprawią, że na pewno wybierzesz coś pasującego w sam raz do Twojego domu. Możesz je nabyć pojedynczo lub w kompletach.

Jak nie pokrowce świąteczne na krzesła to w takim razie co sprawi, że Święta będą wyjątkowe?

W ramach kategorii pokrowce oferujemy Ci na przykład pokrowiec na butelkę lub na sztućce w kształcie czapki Mikołaja. Do nabycia również:

  • świąteczne podkładki pod sztućce
  • świąteczna dekoracja samochodu
  • torebki na prezenty świąteczne
  • zestaw świąteczny do łazienki

Którą z naszych ozdób wybierzesz?

Sprawdź, jakie są nasze świąteczne pokrowce na krzesła?

W kolorze szarym lub czerwonym z białym, puszystym pomponem. W pełnej krasie imitują czapkę Mikołaja. Wymiary pokrowca są na tyle uniwersalne, że pasuje on praktycznie na każde krzesło. Pokrowce w kolorze szarym idealnie komponują się z nowoczesnym wnętrzem domu, np.w stylu skandynawskim. Nie rzucają się zbytnio w oczy, lecz delikatnie podkreślają świąteczną atmosferę. To przecież właśnie przy stole, siedząc na krzesłach, celebrujemy świąteczne spotkania, czyż nie?

Z kolei pokrowiec na krzesło w kolorze czerwonym, wykonany z flizeliny, to trafiona ozdoba do pokoju dziecięcego. Równie ciekawie będzie się prezentował pojedynczo w jadalni, gdyż jest mocno dekoracyjny. Oczywiście, jeśli masz ochotę, możesz zakupić pokrowce na wszystkie krzesła, na których zasiądą w Święta Twoi goście.

Potrzebujesz innych dekoracji świątecznych? Co powiesz na witraże, lampiony świąteczne lub sztuczny śnieg? Zajrzyj do naszego sklepu, a przekonasz się, że oferujemy nie tylko dekoracje świąteczne. Specjalizujemy się również w ozdobach i akcesoriach niezbędnych na każdej imprezie, takich jak balony, konfetti czy też przebrania na różne okazje.