Toppery na roczek

  • Widok
Active filters

Pierwsze urodziny dziecka, to wyjątkowa okoliczność. Warto zadbać, aby była niezapomniana. Można to uczynić, dbając o wyjątkowe dekoracje na roczek. Tort jest obowiązkowym elementem na przyjęciu roczkowym i punktem imprezy na który wszyscy goście, a szczególnie ci najmłodsi czekają. W ostatnich latach popularność zyskały toppery, które muszą znaleźć się na szczycie tortu obok świeczek. Dekorując tort topperem na roczek sprawiamy, że staje się on spersonalizowany i jeszcze bardziej wyjątkowy. Poza tortem warto też udekorować mniejszymi topperami inne słodkości jak muffinki, czy ciasta znajdujące się na stole.

Jakie toppery na roczek u nas znajdziesz?

Posiadamy w swojej ofercie różnego rodzaju toppery na roczek. Znajdziesz tu klasyczne toppery z napisami Sto Lat, Wszystkiego Najlepszego, czy Happy Birthday, ale nie tylko. Ciekawym i oryginalnym topperem na roczek, jest topper w kształcie balonu z tiulem. Taka dekoracja na pewno sprawi wiele radości Twojemu dziecku, a goście będą zaskoczeni jego oryginalnością. Aby tort stał się jeszcze bardziej kolorowy, a mali goście jeszcze bardziej zaciekawieni, warto udekorować tort topperami tematycznymi np. ze zwierzątkami, czy tęczą.

W swojej ofercie posiadamy także toppery do muffinek w tematyce pierwszych urodzin. Te dekoracje dostępne są w zestawach po 6 sztuk i występują w różnych wzorach i kolorach. Sprawdź, a na pewno znajdziesz toppery do muffinek, które zaciekawią Twoje dziecko. Dostępne są gwiazdki, korony, zwierzątka i wiele innych wzorów. Dzięki takim dekoracjom stół urodzinowy stanie się jeszcze bardziej kolorowy. Sprawdź naszą bogatą ofertę topperów na tort na roczek i znajdź coś idealnego dla siebie.

Co oprócz toppera na roczek?

W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór wszelkiego rodzaju dekoracji na imprezy. Jeśli organizujesz imprezę roczkową dla swojego dziecka i zakupiłeś już u nas topper na tort, polecamy Ci zapoznać się z innymi dostępnymi u nas dekoracjami. Urodziny dla dzieci często są organizowane jako przyjęcia tematyczne. Jeśli Twoje dziecko jest fanem np. dinozaurów, sprawdź koniecznie dekoracje w tematyce dinozaurów. Zobacz także jakie posiadamy w swojej ofercie dekoracje sali znajdziesz tu wiele balonów, świeczek, girland. Przy pomocy dostępnych u nas dekoracji sprawisz, że roczek Twojego dziecka będzie niezapomniany!