30 urodziny

  • Widok
Active filters

Dekoracje na 30 urodziny 

Trzydzieste urodziny to nie przelewki, dlatego przyjęcie powinno być adekwatne do wydarzenia. Najlepsi przyjaciele, smaczne jedzenie i dużo szampana to podstawa, jednak nie można zapomnieć o dekoracjach! Ozdoby na 30 urodziny powinny być dopełnieniem tego dnia i podkreślać charakter całego spotkania. Niezależnie od tego, czy planowana impreza ma być w stylu eleganckim, czy kolorowym - u nas znajdziesz wszystko!

30 urodziny dekoracje - prosty sposób na podkręcenie imprezy!

Chyba każdy marzył kiedyś o wielkiej imprezie z okazji swoich urodzin, a dzięki naszym dekoracjom można zorganizować ją nawet w zaciszu swojego domu! Wystarczy odpowiednio ozdobić pokój, a z prostego spotkania ze znajomymi wykroi się naprawdę niezłe przyjęcie. Warto zacząć od dekorowania ścian, na przykład za pomocą banerów Happy Birthday i kolorowych girland z papieru. Na trzydziestych urodzinach nie może zabraknąć również balonów! Niezależnie od tego, czy wybierze się te z konfetti, czy z napisem sto lat, warto jest je dobrze rozmieścić. Pomóc mogą w tym akcesoria do balonów, dzięki którym będzie można poustawiać je na stojakach lub zawiesić na ścianie czy suficie. Dekoracja sali na 30 urodziny - niezależnie od tego, czy organizuje się je w domu, czy w wynajętej restauracji - to prosty sposób na wyjątkowe i pełne wrażeń przyjęcie!

Dekoracje na 30 urodziny - ozdoby na stół i tort!

Kiedy sala imprezowa jest już gotowa, to czas zająć się stołem. Oprócz jedzenia i picia powinny znaleźć się na nim takie dodatki jak chusteczki czy słomki. W naszej ofercie można znaleźć je nawet w takich kolorach jak rose gold czy srebrny, dzięki czemu świetnie dopasują się do przyjęć w stylu eleganckim czy glamour. Do tego idealnie sprawdzą się serwetki z napisem 30th Birthday i imprezowe kubeczki. Stół można ozdobić także balonami, jednak warto zrobić to tak, aby nie przeszkadzały one gościom. Dobrze jest też podkreślić, kto jest królem czy królową całej imprezy. Można to zrobić w prosty sposób za pomocą śmiesznych kapeluszy. W zależności od tematyki spotkania można zdecydować się na złotą koronę, kapelusz szeryfa czy nawet sombrero!

Kiedy wszystkie rzeczy są już gotowe, to nie można zapomnieć o kluczowym elemencie każdych urodzin, czyli torcie. Odśpiewanie sto lat i zdmuchiwanie świeczek to niezwykle przyjemna tradycja, dlatego warto zaopatrzyć się w odpowiednie dodatki. Świeczki urodzinowe to absolutna podstawa, można zdecydować się na klasyczne gładkie stożki w kolorze srebra czy złota albo wybrać te w kształcie napisu happy birthday. Ciekawym dodatkiem mogą być również przeróżne toppery, które mogą ładnie ozdobić każdy tort.