Stroje, przebrania i kostiumy: karnawałowe, halloween, na bal przebierańców - Decomaxparty

Przebrania i gadżety

  • Widok
Active filters

Chcesz się dobrze zabawić? A może przystroić dom? Sprawdź, jakie to proste! Dzięki produktom oferowanym w ramach kategorii artykuły imprezowe rozkręcisz każdą domówkę i zmienisz każde wnętrze. Wybierz sklep decoupage i odkryj, jak wiele produktów może sprawdzić się, gdy chcesz przygotować dla gości powitalny, osobisty upominek.

Przebrania i gadżety na każdą okazję

Tutaj nie ma ograniczeń. Wśród produktów, które oferujemy, znajdziesz dekoracje urodzinowe, takie jak: peruki, śmieszne okulary, balony-liczbykorony i wiele innych. Zajrzyj do podkategorii akcesoriów urodzinowych i wybierz coś dla siebie lub Twoich przyjaciół na ten jedyny dzień w roku.

Dekoracje urodzinowe na uroczystości rodzinne

Artykuły imprezowe to jednak nie tylko gadżety na imprezę ze znajomymi, ale także różnego rodzaju akcesoria na wydarzenia, które spędzamy w rodzinnym gronie. Sprawdź ciekawe ozdoby wielkanocne i inne świąteczne dekoracje. Każdy znajdzie tu coś dla siebie! Nasz asortyment przygotowany jest na każdą okazję. Bez względu na to, czy chcesz bawić się ze znajomymi, zorganizować niezapomnianą osiemnastkę czy uczcić chrzest dziecka – w tej kategorii znajdziesz produkty, które stworzą niezapomniany, odpowiedni do wydarzenia klimat. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem i znalezienia swoich ulubionych gadżetów.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Gadżety w stylu hawajskim

Gadżety w stylu pirackim

Gadżety w stylu biedronki

Gadżety w stylu kraft eko