Wielkanoc wkrótce! Jakich akcesoriów i dekoracji nie może zabraknąć w Twoim domu?

Wielkanoc wkrótce! Jakich akcesoriów i dekoracji nie może zabraknąć w Twoim domu?

Nadchodzi wiosna, a wraz z jej pierwszymi podmuchami w powietrzu czuć już zbliżające się Święta Wielkanocne. To świetna okazja, aby zacząć myśleć o stosownych dekoracjach i akcesoriach. Skorzystaj z nich, aby udekorować swój dom czy biuro i poczuć radość, jaka towarzyszy nam, gdy świat zaczyna budzić się do życia. Zobacz, co będzie modne w tym roku i zamów to wygodnie online w sklepie Decomaxparty.

Tradycyjne dekoracje wielkanocne

Jeżeli lubisz wielkanocny klimat to świąteczne dekoracje na pewno zaczynają pojawiać się w Twoim domu już na przełomie marca i kwietnia. Najbardziej charakterystyczne dla tego święta są oczywiście jajka, kurczaki i zające. Mogą pojawiać się w różnych konfiguracjach – na zastawie stołowej, na tekstyliach, ale też pod postacią wolnostojących figurek. Jest wiele ciekawych propozycji na to, jak stworzyć własny wielkanocny stroik lub udekorować drzwi. Możesz zainspirować się aktualną ofertę naszego sklepu i wybrać gotowe produkty lub zrobić je samodzielnie!

Decoupage wielkanocny – zrób to sam

Masz dość gotowych dekoracji? Chcesz zrobić je samodzielnie, a może razem z dziećmi i w ten sposób spędzić miło i kreatywnie czas? Decoupage wielkanocny to wiele przydatnych gadżetów, które wykorzystasz do tworzenia własnych projektów. Są wśród nich jajka styropianowe, lekkie i wygodne do malowania farbkami lub dekorowania innymi technikami. Ciekawą opcją są też jajka drewniane, które nawet bez dodatkowych ozdób prezentują się bardzo elegancko i ciekawie. Mogą stać się elementem stroika rustykalnego.

Świeże dekoracje wiosenne

Nawet jeśli nie obchodzisz świąt, to i tak powinieneś udekorować swój dom i odświeżyć go po zimie. W naszym sklepie znajdziesz wiele ciekawych propozycji, które na pewno skojarzą Ci się z ciepłą wiosną. Mogą to być np. pastelowe świeczki w kształcie jajek sprzedawane solo lub w zestawach. Na wiosennym przyjęciu nie może też zabraknąć wielobarwnych balonów w odcieniach charakterystycznych dla tej pory roku – zielonym, żółtym. A jeżeli impreza ma być przebierana to opaska z króliczymi uszami będzie Twoim absolutnym must have!

Wiosna to także rozpoczęcie sezonu grillowego i spotkań towarzyskich na świeżym powietrzu. Stół ozdobisz serwetkami w kształcie króliczej główki lub kolorowym konfetti. Nie zapomnij o kwiatach. Choć możesz kupić sztuczne, to jednak polecamy żywe. Tulipany, żonkile, hiacynty i wiele innych odsłonią całe swoje piękno i zaprezentują bogate barwy tym, którzy nie mogą się doczekać nadejścia Wielkanocy i ciepłych wiosennych dni.