Urządzamy urodziny dla chłopca. Te ozdoby to must have!

Urządzamy urodziny dla chłopca. Te ozdoby to must have!

Urodziny Twojego dziecka to zawsze wyjątkowy moment, bez względu na to, ile lat kończy solenizant. Chcąc świętować to szczególne wydarzenie w życiu każdej rodziny, trzeba zadbać o niezapomnianą oprawę. Ta zmienia się oczywiście wraz z wiekiem Twojej pociechy. Jeżeli masz syna, to zapewne przeszliście już przez etap smoków, samolotów, samochodów, gier komputerowych i kreskówek. Zobacz najpopularniejsze ozdoby urodzinowe na przyjęcie dla chłopaka.

Urodziny dla najmłodszych – 2-4-latków

Najmłodsze dzieci kochają kolory, dlatego wszystko, co różnokolorowe i wesołe na pewno przykuje ich wzrok. Z dziećmi 2, 3, 4-letnimi spokojnie można już porozmawiać, dlatego przed imprezą warto zapytać o to, jak wyobrażają sobie zabawę z przyjaciółmi i rodziną. Na pewno zawsze warto wziąć pod uwagę indywidualne upodobania solenizanta, a jeśli te nie są jeszcze sprecyzowane postawić na „pewniaki”. Są nimi oczywiście zwierzątka, samoloty, dinozaury i smoki. Dużą popularnością wśród najmłodszych cieszy się kreskówka Świnka Peppa, dlatego też dobrze jest sięgnąć po ozdoby, które będą z nimi tematycznie powiązane.

Urodziny dla starszaków – 5-9-latków

Kiedy Twój syn chodzi do starszej grupy przedszkolnej, zerówki lub zaczyna przygodę ze szkołą, to na pewno ma już jasno sprecyzowane sympatie i upodobania. Zapewne powie Ci, w jakim stylu chce zorganizować przyjęcie urodzinowe, co będzie dla Ciebie zdecydowanym ułatwieniem. Jednak na wypadek tego, gdybyś chciał zorganizować przyjęcie niespodziankę, bez konsultacji z samym zainteresowanym, to zainspiruj się naszymi pomysłami!

Większość chłopców w wieku szkolnym zaczyna pasjonować się sportem i grami komputerowymi. Balony Minecraft na pewno wywołają ich zachwyt! Zwłaszcza, że możesz do nich dopasować zastawę stołową czy girlandy.

Równie ciekawą opcją są urodziny w stylu Cars. Wyścigi samochodowe z udziałem czerwonego samochodzika i jego przyjaciół to wdzięczny motyw każdej chłopięcej imprezy. Na pewno wywołasz zachwyt u swojej pociechy!

Urodziny dla nastoletnich chłopców

Twój syn to już nie dziecko, lecz nastolatek? Oczywiście to nie powód, żeby rezygnować z wydawania przyjęć na jego cześć. Trzeba jednak zadbać o to, aby dekoracje i tematyka imprezy nie odbiegały od jego zainteresowań. Możesz wybrać jeden motyw np. Gwiezdnych Wojen, Harrego Pottera lub trzymać się jednej kolorystyki. Zazwyczaj będzie to czerń, a dekoracje w tym odcieniu świetnie sprawdzą się np. na przyjęciu z okazji 18-stki.