Szykujesz się do 30 urodzin? Skorzystaj z tych pomysłów na niezapomnianą imprezę

Szykujesz się do 30 urodzin? Skorzystaj z tych pomysłów na niezapomnianą imprezę

Twoje 30. urodziny już tuż tuż? Pora zaplanować imprezę! Z okazji takiej rocznicy nie może być nudno. Dlatego w tym artykule podajemy aż kilka propozycji, które warto wykorzystać, począwszy od nietuzinkowej domówki, poprzez piknik na świeżym powietrzu, aż po imprezę z barmanem. Zaczynamy!

30 urodziny w domu - nietuzinkowa domówka

Jesteś domatorką? A może wolisz po prostu oszczędzić? W obu przypadkach warto zorganizować domówkę. Ale, ale… Nie musi być ona taka jak inne! Przykładowo, może to być przyjęcie, na który wstęp będą miały tylko te osoby, które przebiorą się za superbohaterów. A jeśli średnio lubisz przebieranki, ale chciałabyś nieco urozmaicić swoją imprezę, dodać jej blichtru i charakteru, mogą Ci się przydać kolorowe peruki – wystarczy, że podzielisz się nimi z innymi uczestnikami imprezy, a od razu zrobi się ciekawiej!

Zabawy na 30 urodziny – powrót do lat dzieciństwa

Tęsknisz za czasami dzieciństwa? Doskonale to rozumiemy: my również! Dlatego warto zorganizować imprezę, podczas której będziesz, wraz z innymi jej uczestnikami, grać np. w klasy, gumę, państwa-miasta, warcaby lub nawet w chowanego. Nagrodami mogą być banknoty z Monopoly – zakładamy, że tę grę również znasz doskonale. Zwycięzca we wszystkich kategoriach może z kolei zostać nagrodzony np. zestawem gum do żucia, kasetą VHS czy konsolą do gry w Tetris. Gwarantujemy, że będzie zachwycony!

Pomysł na 30 urodziny – impreza w stylu gali Oskarowej

Kochasz filmy i lubisz wystawne przyjęcia? W takim razie możesz zorganizować urodziny w stylu gali Oskarowej, np. w klubie. Klimatyczne oświetlenie, dopasowana scenografia, a także wyjątkowa oprawa sceny stworzą magiczny klimat, rodem z czerwonych dywanów. W grę wchodzą także różnego rodzaju konkursy, quizy, oczywiście o tematyce kinowej. Jeśli chcesz, możesz zorganizować również występy wokalne, a nawet zadbać o wyjątkowe, filmowe koło fortuny!

Pomysł na 30 urodziny – piknik na świeżym powietrzu

Uwielbiasz naturę oraz styl boho? Jeśli tak, spodoba Ci się impreza w formie pikniku na świeżym powietrzu. Powinna mieć ona jednak wyjątkową oprawę, np. w postaci balonów z liczbą „30”, girlandami, itd. A jeśli dysponujesz własną działką, możesz pokusić się nawet o piękną i wyjątkową ściankę z balonów, na tle której wykonasz ze znajomymi niezapomniane fotografie. Całość możesz też urozmaicić całość oryginalnymi świeczkami i innymi dekoracjami – ważne, aby z prawdziwym rozmachem!

Atrakcje na 30 urodziny – szampańska impreza z barmanem

Jeśli zależy Ci, aby wynająć lokal, zrób to wraz z barmanem! Podczas imprezy będzie on serwował kolorowe drinki oraz dzielił się z uczestnikami swoją wiedzą. Przynajmniej część Twojej trzydziestki może być poświęcona szkoleniu z robienia fantazyjnych, wysokoprocentowych napojów. W ten sposób zaskoczysz znajomych, a przy okazji nauczysz się nowych, przydatnych umiejętności. Gwarantujemy, że będziesz mogła to wykorzystać podczas kolejnych, wyjątkowych imprez!