Organizujesz 50. urodziny? Poznaj nietypowe, ciekawe i zabawne pomysły na imprezę i prezenty

Organizujesz 50. urodziny? Poznaj nietypowe, ciekawe i zabawne pomysły na imprezę i prezenty

Są takie urodziny, które po prostu trzeba świętować hucznie! Po osiemnastce i kolejnych okrągłych jubileuszach przychodzi moment, w którym kończysz ćwierć wieku. 50 lat – to brzmi dumnie! Sporo już przeżyłeś, ale przecież najlepsze dopiero nadchodzi. Warto z tej okazji wydać przyjęcie dla bliskich. Zobacz, co możesz zrobić jako gospodarz i jako gość, aby ten dzień na zawsze pozostał w pamięci wszystkich!

Kończysz 50 lat? Zorganizuj niezapomnianą imprezę

Impreza z okazji 50-tych urodzin powinna być wyjątkowa i niezapomniana. W końcu stąpasz już po ziemi od pół wieku i masz już pewne doświadczenie w świętowaniu ważnych wydarzeń. Teraz nadszedł czas, abyś zaprosił gości na wyjątkowe wydarzenie – swój jubileusz! Wcześniej jednak dobrze się do niego przygotuj: zaplanuj datę wydarzenia – jeśli Twoje urodziny przypadają w środku tygodnia lepiej przesuń imprezę na weekend. Wtedy goście na pewno dopiszą, a każdy będzie zrelaksowany, stwórz listę gości – lepiej wcześniej zdecydować, kogo zaprosisz i uprzedzić o wydarzeniu z wyprzedzeniem. Twoi bliscy zarezerwują sobie czas dla Ciebie, wybierz motyw przewodni – impreza może być neutralna pod względem dekoracji, ale ciekawiej będzie wybrać motyw przewodni. Może to być zabawa w stylu lat 70. kiedy się urodziłeś, ale też wcześniejszych czy późniejszych. Popularne są party tematyczne – hawajskie, marynarskie, piłkarskie. Możesz sugerować się np. swoją pracą lub hobby, ustal, gdzie odbędzie się impreza – w domu lub w ogrodzie? A może w wynajętym domku na wsi lub sali bankietowej? Wszystko zależy od tego, w jakim stylu chcesz i lubisz się bawić. Oczywiście powyższe wskazówki mogą też wykorzystać osoby, które planują dla bliskiego jubilata imprezę niespodziankę.

Niezapomniane prezenty. Co kupić 50-latkowi?

Idziesz na 50-te urodziny jako gość? Poszukaj prezentu, który na długo zostanie w pamięci jubilata. Na pewno dobrym pomysłem jest kupienie czegoś, co nawiązuje do jego zainteresowań. Wędka dla wędkarza, zaproszenie na rajd samochodowy dla fana motoryzacji, skok ze spadochronem dla miłośnika ekstremalnych wrażeń albo eleganckie piór wieczne dla przedsiębiorcy.

Aby upominek był bardziej spersonalizowany umieść na nim grawer z dedykacją albo przynajmniej dołącz okolicznościową kartkę. Całość umieść w opakowaniu prezentowym. Możesz wręczyć go tradycyjnie lub w nieoczywisty sposób, umieszczając go np. we wnętrzu tortu lub dostarczając kurierem.