Najlepsze akcesoria mikołajkowe za mniej niż 20 zł. Znajdziesz je w sklepie Decomaxparty!

Najlepsze akcesoria mikołajkowe za mniej niż 20 zł. Znajdziesz je w sklepie Decomaxparty!

Przygotowania do świąt idą pełną parą? W gorączce bożonarodzeniowej nie zapomnij o dobrej zabawie! Zamiast całymi dniami wyszukiwać przepisy na wigilijne przysmaki, robić niekończące się listy zakupów czy polerować okna w całym domu, postaw na odrobinę szaleństwa. Za niewielką kwotę możesz kupić akcesoria mikołajkowe dla siebie i swoich bliskich. Podaruj je na prezent i bez okazji – dziel się radością oczekiwania z tymi, których kochasz.

Akcesoria potrzebne Świętemu Mikołajowi

Rodzina wytypowała Cię do odegrania roli Świętego Mikołaja? Zanim obdarujesz ją podarkami z wielkiego wora, zaopatrz się w niezbędne akcesoria. Udowodnimy Ci, że za poszczególne produkty zapłacisz nie więcej niż 20 złotych! Świetna zabawa niskim kosztem gwarantowana.

Najpierw musisz się oczywiście odpowiednio zakamuflować, aby najmłodsi Cię nie rozpoznali. Z tym zadaniem świetnie radzą sobie peruki z brodą – są tak gęste, że zza białej zasłony widać jedynie oczy. Na głowę oczywiście mikołajkowa czapka w wersji klasycznej lub unowocześnionej (błyszcząca, świecąca, z dzwoneczkami). Jako staruszek na czubku nosa powinieneś mieć też okulary w złotych oprawkach.

Niektórzy obawiają się, że taka zmiana wyglądu i głosu to za mało, żeby nabrać dzieci. W takiej sytuacji ratunkiem okaże się cała maska Świętego Mikołaja. Po nałożeniu jej na twarz będziesz wyglądał jak przyjazny staruszek z rumianymi policzkami, zmarszczkami i gęstą falującą brodą. Na pewno nikt nie rozpozna właściciela maski, a kreacja okaże się bardzo udana.

Inne atrybuty Świętego Mikołaja

Jako elegancki pan, Święty Mikołaj potrzebuje rękawiczek. Najzwyklejsze białe rękawiczki zasłonią Twoje dłonie i staną się perfekcyjnym zwieńczeniem całego stroju. To właśnie takie detale, w tym również czarny pas z klamrą czy laska pastorał wieńczą stylizację świąteczną i wpływają na oszałamiający efekt. Warto je kupić, szczególnie że w naszym sklepie kosztują mniej niż 20 złotych i nie nadwyrężą Twojego portfela.

Każdy prawdziwy Mikołaj musi mieć też wór, w którym zmieści prezenty. To na niego w pierwszej kolejności kierują się oczy małych i dużych domowników. Wybierz taki model, który sporo zmieści i wytrzyma obciążenie. Może to być worek z zabawną naszywką lub całkiem gładki ściągany gumką. O nadejściu wyczekiwanego gościa nic nie poinformuje tak dobrze, jak dźwięczny dzwonek. Elegancki metalowy dzwonek z czarną rączką też znajdziesz w świątecznym sklepie Decomaxparty.