Letnie promocje w naszym sklepie! Sprawdź już teraz!

Letnie promocje w naszym sklepie! Sprawdź już teraz!

Lato powoli się kończy i jest to bez wątpienia świadomość, która zasmuca wiele osób. Na pocieszenie na pewno warto wybrać się na zakupy, które poprawiają humor. Nabycie akcesoriów wakacyjnych jeszcze w tym sezonie pozwoli Ci sporo zaoszczędzić w przyszłym roku. Jeżeli szukasz korzystnych promocji, sprawdź aktualne rabaty w Decomaxparty!

Wentylatory na biurko – nie tylko praktyczne, ale też ozdobne

Upał potrafi skutecznie utrudniać pracę, koncentrację i negatywnie wpływać na komfort pracownika. Jednak również w domu warto zaopatrzyć się w biurkowe wentylatory, które pomogą przetrwać największy skwar. Być może w tym roku już nam to nie grozi, ale w przyszłym na pewno przydatne będą akcesoria niosące chłodne wytchnienie. Rozumiemy tę potrzebę, dlatego w Decomaxparty przygotowaliśmy dla Ciebie wyprzedaż przenośnych wentylatorków. Choć nie zajmują dużo miejsca i można je umieścić niemal wszędzie, to doskonale radzą sobie z chłodzeniem powietrza z różną mocą. Są piękne, stylowe i estetyczne, a modele utrzymane w pastelowych kolorach dodatkowo mają niezwykle designerskie wykończenie. Od samego spojrzenia na nie poprawia się humor!

Większe wiatraki – skuteczne chłodzenie pomieszczeń

Zależy Ci nie tylko na miejscowym chłodzeniu górnej partii ciała, ale też obniżaniu temperatury ogólnie w pomieszczeniu? Potrzebujesz zatem większego wiatraka, np. kolumnowego. Może w szczycie sezonu oznacza to spory wydatek, ale nie teraz, kiedy zbliża się jesień. Wentylator kolumnowy z naszej oferty prezentuje się bardzo zgrabnie i estetycznie. Wyróżnia go minimalistyczny design oraz uniwersalny biały kolor, który świetnie wkomponowuje się w każdy wystrój wnętrz – mieszkalnych czy użytkowych. Ponadto model ma kilka opcji regulacji mocy nawiewu, a wygodne zasilanie przez kabel pozwala mu pracować ciągle przez dłuższy czas i bez ryzyka przegrzania.

Akcesoria i zabawki dla najmłodszych

Na letniej wyprzedaży znalazły się również akcesoria dla naszych najmłodszych klientów. Są to przede wszystkim piankowe puzzle, z których można wykonać matę izolacyjną na podłogę, która zapewni miękkie podłoże do zabaw i amortyzację na wypadek upadku. Wyciągane literki to świetna nauka i zabawa w układanie puzzli.

Promocje w Decomaxparty trwają, ale uwaga – są ograniczone czasowo i dostępne tylko do wyczerpania zapasów. Dlatego, jeśli chcesz zaoszczędzić na zakupach, zamawiaj już teraz z dostawa do domu. Wcześniej sprawdź inne produkty, aby od razu nabyć wszystko, czego potrzebujesz.