Dekoracje na Halloween! Najnowsze trendy w 2023r.

Dekoracje na Halloween! Najnowsze trendy w 2023r.

Halloween już niebawem! Jakie macie plany na ten wieczór? Spędzicie go sami, z przyjaciółmi czy wspólnie z rodziną i dziećmi? Na każdą z opcji mam dla Was pełną głowę pomysłów! W tym roku Halloween zachwyca nowościami. I to nie tylko na upiorną noc dla dorosłych, ale również kolorowe Halloween dla dzieci!

Czy Halloween jest dla dzieci?

Zastanawiasz się czy straszna noc pełna duchów, kościotrupów, czarownic i pająków jest dla dzieci? Czy nie powinny iść w tym czasie spać, a tylko dorośli mogą zrobić szaloną imprezę z tej okazji? Dekoracje, przebrania i gadżety które pojawiły się w tym roku to hity upiornej nocy, nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci!

Dla najmłodszych mamy coś naprawdę extra! Każdy wie, że dzieci uwielbiają słodycze. Specjalnie dla nich pojawiła się tegoroczna nowość - kubełki na słodkości w Hallowenowym klimacie. Zmieści się w nich naprawdę sporo smakołyków!

Wszyscy mają pełne brzuszki? To teraz czas na zabawę dla całej rodziny!. Zobaczcie grę Hocus Pocus "Zgadnij co to?" - zapakowana w piękne pudełko. W środku znajdziecie 6 kapeluszy wiedźmy i 40 kart do gry. Czapki na głowę i do zabawy! Jestem pewna, że ta gra to będzie strzał w diesiątkę i mnóstwo śmiechu i zabawy.


Kolorowe Halloween

Sama czerń to za mało! W tym roku Haloowen to kolory! Balon foliowy Nietoperz w kolorze fioletowym, pomarańczowa dynia, różowy balon hocus pocus, czarownica z miętową aplikacja na kapeluszu. A czerń zmieniona w niezwykłą opalizującą - zaprezentuje ją ogromny balon pająk. Robi naprawde wrażenie wow - kolor niby czarny, ale piękny i wyjątkowy!


Kolory znajdziecie też w innych dekoracjach. Świetnym przykładem są talerzyki. Różowe dyniezłote nietoperze czy nowości tego roku! - talerzyki Dracula i Czaszka. Brzmią strasznie a są urocze i zabawne, w sam raz na Halloween z dziećmi! i  z kolorem!