Filtruj według
Cena
Kategorie balonów
Filtruj

Gadżety marynarskie - poczuj się jak na morzu!

Szum morza, bujające statkami fale, bezkresny widok na środku oceanu, morskie stworzenia, żagle, rytmiczne szanty, kajuty, marynarskie czapki czy charakterystyczne mundury. To wszystko kojarzy nam się z morzem i marynarskimi klimatami. A gdyby tak te marynarskie motywy przenieść do domu czy na klimatyczną imprezę? Do tego niezbędne będą ozdoby marynarskie, marynarskie dekoracje czy gadżety i akcesoria marynarskie. Co wybrać? Gdzie szukać?

Marynarskie ahoy - dekoracje w stylu morskim

Ahoj marynarzu. A gdzie masz swoją kapitańską czapkę? Którą szantę dzisiaj nam zaśpiewasz? Czy podobają ci się te serwetki w morskim motywem? Wiele osób uwielbia morskie i marynarskie klimaty, zawsze bardzo pozytywnie odbierane przez inne osoby. W końcu morze większość z nas kojarzy się z samymi pozytywnymi elementami, mimo iż tak mało z nas miało okazję posmakować morskiej żeglugi. To jednak nie jest problemem, aby morskie klimaty przenieść do domu czy delikatnie przemycić na imprezę. Wystarczy parę przedmiotów, by natychmiast zmienić widoczne oblicze. Gotowi na morską przygodę?

Ozdoby marynarskie - dekoracje dla miłośników żeglugi

Miłośnicy żeglugi, gdyby mogli, to przenieśliby wnętrze swojego okrętu na domu czy ogrodu. Czasem jednak wystarczą jedynie drobne elementy, by zasmakować morskich klimatów. Niewielkie, ale gustowne ozdoby marynarskie - będą idealnymi dekoracjami dla miłośników morza i żeglowania. Gadżety marynarskie o których mowa, mogą być np. toppery - które wykorzystamy na tort, ciasto, do muffinek, do prezentów czy jako dekorację stołu lub pokoju. A to właśnie drobne ozdoby nadają często najlepszego smaku i gustu.

Dekoracje marynarskie - zaaranżuj wnętrze swojego domu

Odpowiednio dobrane dekoracje potrafią sprawić świetne pierwsze wrażenie, które utrzyma się jeszcze przez bardzo długi czas. Wśród dekoracji marynarskich, oprócz wymienionych wcześniej topperów (do wykorzystania praktycznie wszędzie, gdzie poniesie nas wyobraźnia), kolejnym popularnym i drobnym elementem dekoracyjnym, mogą być serwetki w morskim klimacie. Niby to tylko serwetki, ale w cudownym niebiesko-białym kolorze będą wyróżniać się na stole pełnym srebrnych sztućców, białej zastawy i kolorowych potraw.

Akcesoria marynarskie - zostań marynarzem!

Nie byłoby morskiego klimatu bez akcesoriów marynarskich - zostań marynarzem i Ty! Marynarska biała czapka z daszkiem czy charakterystyczne czarne okulary w jedną chwilę zrobią nas kapitanem, który stanie za sterami okrętu szalejącego pośród morskiej piany. Poprowadź swój okręt do bezpiecznej przystani i udowodnij, że to właśnie tobie należą się najlepsze akcesoria marynarskie. Jesteśmy pewni, że impreza w stylu marynarskim na pewno będzie udana, jest to popularny motyw, jednak imprezy tematyczne w naszym kraju nie są zbyt popularne.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie

dodatki na wieczor panienski

girlandy papierowe

pokrowce swiateczne na krzesla

dekoracja stolu na roczek