Filtruj według

Konfetti

  • Widok
Active filters

Nikt nie ma wątpliwości, że ślub to wyjątkowa uroczystość. Jedna z najważniejszych chwil w życiu. Wymaga on więc wspaniałej oprawy. Moment, w którym para młoda wychodzi z kościoła lub urzędu, a w ich stronę wystrzelone zostaje piękne konfetti, jest spektakularny. Dobry fotograf jest w stanie uchwycić tę niepowtarzalną atmosferę. Zazwyczaj to są jedne z najpiękniejszych i najefektowniejszych zdjęć ślubnych. Konfetti weselne to drobny element, który sprawia, że dzieje się magia. Para młoda w błyszczącym deszczu czuje się co najmniej jak królewska para. I oto właśnie chodzi!

Konfetti na wesele - rewia kolorów i kształtów

Klasyczne czerwone serca, eleganckie białe serduszka z koronką, ekskluzywne złote lub srebrne kółeczka. A może kryształowe serduszka? Tu nie ma żadnych ograniczeń. W zależności od indywidualnych upodobań można wybrać najpiękniejsze konfetti z całej palety barw. Wspaniale mieni się w promieniach słońca konfetti holograficzne. Diamentowe wygląda równie efektownie. Najważniejsze, by kierować się własnym gustem i stylem

Gdy parze młodej zależy na dekoracjach wykonanych z naturalnych surowców, warto zastanowić się nad konfetti drewnianym. Piękne serca, co prawda nie nadają się do wystrzelenia w górę, jednak mogą stanowić ekologiczną i nietuzinkową ozdobę stołów weselnych

Tuby z konfetti na ślub

Wyrzut konfetti następuje za pomocą sprężonego powietrza. Poza efektem wizualnym, mamy również efekt dźwiękowy. Odgłos wystrzału to znak radosnego świętowania. Można pokusić się o tuby z banknotami, które wróżą młodej parze powodzenie w sprawach finansowych. Tuba z płatkami róż to propozycja dla bardziej romantycznych par.

Inne elementy dekoracyjne

Cóż by to było za przyjęcie, gdyby nie balony weselne. To one nadają sali wspaniały i wyjątkowy wygląd. Poza klasycznymi warto zastanowić się nad balonami w kształcie okolicznościowego napisu. Przepięknie wyglądają girlandy balonowe, które mogą dekorować wejście na salę weselną. Doskonałym wyborem okazują się także całe zestawy balonów. Świetnie prezentują się one w czasie indywidualnych sesji zdjęciowych. Dodają magii i wyjątkowości takim fotografiom.

Ślub i wesele to niezapomniane przeżycie. Warto dodać do niego jeszcze więcej czaru i olśnić gości wspaniałym blaskiem weselnego konfetti. Rozsypane na stołach, krzesłach i przede wszystkim na młodej parze podkreśli wyjątkowość tego uroczystego dnia. Mnogość wyboru kolorów, kształtów i rodzajów dekoracji ślubnych, zaspokoi nawet najbardziej wyszukane gusta pana młodego i panny młodej.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Zawieszki na ślub

Naklejki na buty ślubne

Serwetki na stół weselny

Zimne ognie na ślub

Akcesoria ślubne