Toppery na 18 urodziny

  • Widok
Active filters

Toppery, czyli ozdoby na tort na 18 urodziny

Dekoracje tortów na 18 urodziny powinny być tak efektowne, jak sama okazja. I dlatego świętowanie wejścia w pełnoletność nie może obejść się bez ozdoby jaką jest topper na 18 urodziny. Jest to najważniejsza ozdoba, którą umieszcza się bezpośrednio na torcie, powinna więc być atrakcyjna i nawiązywać do charakteru uroczystości. Toppery na 18 urodziny, które oferujemy prezentują się niezwykle atrakcyjne oraz będą pasować do każdego rodzaju ciasta - bez względu na jego kształt, wielkość oraz wysokość. Z taką dekoracją, urodzinowy tort będzie prezentował się jeszcze bardziej okazale i imprezowo.

Brokatowy topper na 18 urodziny

Tort jest jednym z najważniejszych elementów każdej imprezy urodzinowej, a już na pewno tej świętującej wejście w dorosłość. Powinien być pyszny i pięknie udekorowany. I - oczywiście - obowiązkowo musi się na nim znaleźć topper na tort "18 urodziny". W ofercie naszego sklepu można zaś znaleźć topery o różnych kształtach i kolorach, które łatwo można dopasować do swoich upodobań. Osobom, które uwielbiają błyszczeć, na pewno przypadną do gustu choćby brokatowe toppery na 18 urodziny - w kolorze złota lub srebra. Napis na topperze, który doskonale wpisuje się w urodzinowy klimat, to z kolei "Happy Birthday". Taka błyszcząca ozdoba może być jedynym elementem dekoracyjnym na torcie. Warto umieścić obok niej tradycyjne świeczki. Idealne będą choćby nasze świeczki na tort na 18 urodziny.

Nowoczesne toppery na 18 urodziny

Ozdoby na tort 18 urodziny mogą być uniwersalne i zawierać sam napis, bez cyferek - wtedy można go wykorzystać podczas kolejnych imprez urodzinowych. Osoby, które chcą żeby topper nawiązywał bezpośrednio do ich wieku, mogą zdecydować się na napis "18 - sto lat", który również posiadamy w swojej ofercie. Jeśli zaś pragniesz, żeby urodzinowy tort prezentował się niebanalnie i szukasz oryginalnych ozdób, idealnym pomysłem będą karteczki na piku. Każda z tych propozycji sprawi, że tort będzie wyglądał wyjątkowo oraz podkreśli wyjątkowość okazji.

Imprezowe dekoracje na 18 urodziny

Słynna 18-tka to impreza, której z niecierpliwością oczekuje każdy nastolatek. Nie może więc przejść bez echa. Pomocne w tym będą zaś dekoracje, które przygotowaliśmy właśnie z myślą o 18 urodzinach. Są to nie tylko toppery na 18 urodziny, ale również m.in.:

kubeczki, talerzyki i słomki na 18 urodziny

serwetki na 18 urodziny

girlandy na 18 urodziny

Nasz asortyment jest bardzo różnorodny, dlatego z pewnością znajdziesz tu dokładnie takie dekoracje, jakich szukasz. Z nimi każda impreza urodzinowa będzie udana, a goście jeszcze długo będą ją wspominać.