Toppery na 40 urodziny

  • Widok
Active filters

Czterdzieste urodziny to dla wielu osób niezwykłe wydarzenie. Nie ulega wątpliwości, że tak niezwykłe wydarzenia potrzebują wyjątkowej oprawy. Oczywiście najbardziej popularnym sposobem na świętowanie jest tort. Jak jednak sprawić, aby zwykły wypiek stał się wyjątkową pamiątką ważnego dla nas dnia? Odpowiedzią na to pytanie jest ozdobny topper na 40 urodziny, czyli niewielka ozdoba wbijana do tortu, która od razu sprawi, że nawet najprostszy tort zmieni się w pełen klasy wypiek. Tego typu dekoracja, po dokładnym oczyszczeniu może być również ciekawą pamiątką tak wyjątkowej rocznicy - o ile jubilat chce pamiętać o mijających latach.

Topper na tort 40 urodziny - nie tylko zwykła ozdoba

Dekoracyjny topper to jeden z najpopularniejszych sposobów na ozdobę tortu - szczególnie, jeśli nie za pewnie czujemy się w cukierniczych dekoracjach. W przypadku tej ozdoby wystarczy wsadzić topper do ciasta, aby móc cieszyć się eleganckim tortem, jak z najdroższej cukierni. Toppery występują w różnych wzorach i kolorach - od klasycznego złota i srebra do bardziej intensywnych odcieni, z motywem życzeń urodzinowych czy prostej cyfry, co pozwala na idealne dobranie perfekcyjnej dekoracji. Ozdoba może być zarówno jedyną dekoracją wypieku, jak i jedynie jej fragmentem, jako dodatek do klasycznych świeczek czy innych dodatków. Warto jednak dodać, że sam topper to nie tylko jednorazowa ozdoba ciasta, ale również niezwykła pamiątka okrągłej rocznicy. Wystarczy tylko wyczyścić topper z resztek tortu i przechowywać go w miejscu pozbawionym wilgoci, aby móc cieszyć się oryginalną pamiątką przez długie lata.

Nie tylko topper 40, czyli inne dekoracje z okazji 40 urodzin

Jednak gdy sam tort to za mało na upamiętnienie tak wyjątkowej daty warto również skorzystać z innych, równie zjawiskowych dekoracji. Świetnym pomysłem na dodatkowe ozdobienie sali mogą być także balony na 40 urodziny czy zabawne świderki, które bez wątpienia uczynią nawet najmniejsze przyjęcie najbardziej uroczystym. Warto również pomyśleć nad eleganckim stołem i ozdobną zastawą, szczególnie jeśli decydujemy się na nieco większą imprezę dla dużej ilości gości. Tego typu dekoracje z pewnością sprawią, że zwykłe mieszkanie zmieni się w niezwykłe miejsce do świętowania, nawet jeśli cała uroczystość ma kameralny charakter. W przypadku przyjęcia w sali warto natomiast pamiętać o nieco większej liczbie ozdób, co sprawi, że przestrzeń nie będzie wydawać się zbyt pusta - oczywiście zostawiając odpowiednią ilość miejsca na zabawę i tańczenie dla wszystkich gości.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Gadżety na wieczór panieński

Kurtyny dekoracyjne

Dekoracje na 50 urodziny