Dekoracje świąteczne

  • Widok
Active filters

Wszystkie te produkty świetnie sprawdzą się w zimowym, świątecznym okresie. W tej kategorii znajdują się ozdoby na choinkę, świąteczne skarpety, sztuczny śnieg, niewielkie kominki z imitacją ognia, świecące lampiony, zimne ognie, suszony cynamon, anyż i suszone pomarańcze, świąteczne pokrowce na krzesła i na butelki, wyjątkowe torebki na prezenty i wiele innych.

Ozdoby na choinkę: bombki akrylowe

Bombki te są dostępne w czterech rozmiarach: 5cm, 8cm, 10cm i 14cm. Każda z nich jest przezroczysta i składa się z dwóch połówek, które można rozłączyć, by uzupełnić ich środek. Jest to ciekawa opcja udekorowania choinki, ponieważ właściwie to my nadajemy styl tym bombkom i wystrojowi całej choinki. Te akrylowe bombki są uniwersalne, ponieważ w każdym roku możemy wybrać inny motyw ozdób - raz możemy wypełnić ich środek piórkami, innym razem śnieżynkami, gwiazdkami, sztucznym śniegiem, małymi choinkami, czyli właściwie wszystkim, o czym tylko pomyślimy.

Łańcuchy choinkowe z naszej oferty

Łańcuchy przedstawione w tej kategorii są stworzone w kształcie gwiazdek, koralików oraz pięknych perełek. Łańcuchy te można znaleźć w długości od 2,8m do 10m oraz w różnych wariantach kolorystycznych: czerwonym, różowym, złotym, zielonym, srebrnym i białym. Dzięki tym świątecznym dekoracjom każda choinka będzie wyglądała elegancko i wyjątkowo.

Zawieszki świąteczne na choinkę i nie tylko

Zawieszki na choinkę na tej stronie można znaleźć w wielu stylach i wzorach. Przedstawione są tu zarówno gotowe zestawy zawieszek świątecznych, jak i pojedyncze ozdoby. Zaopatrzenie się w gotowy zestaw jest dobrym pomysłem, ponieważ wszystkie dekoracje, które się w nim znajdują, zostały stworzone w takim samym stylu, więc będą wyglądać estetycznie na choince.

Domowe dekoracje świąteczne: świecące lampiony i kominki

Wyjątkową atmosferę w zimowe, świąteczne wieczory, zapewnią świecące lampiony w kształcie gwiazdek oraz kominki z imitacją ognia. Są one zaopatrzone w sznurek oraz specjalny uchwyt. Dzięki temu, można je zawiesić w dowolnym miejscu.

Pokrowce na krzesła, butelki i sztućce

Bardzo ciekawym i oryginalnym pomysłem są świąteczne pokrowce. Pokrowce z przeznaczeniem na krzesła oraz na sztućce mają motyw czapki Mikołaja, więc dzieci będą nimi zachwycone. Natomiast pokrowce na butelki występują w charakterze ubranka Mikołaja oraz małego sweterka z reniferem i czapeczką.

Wybór dekoracji świątecznych jest bardzo szeroki, niektóre ozdoby mają elementy humorystyczne, a inne są bardzo praktyczne i uniwersalne. Właśnie dlatego zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem ukazanym w tej kategorii.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Akcesoria na wieczory kawalerskie

Akcesoria na wieczory panieńskie

Akcesoria na wesela

Girlandy papierowe