Balony na 30 urodziny

  • Widok
Active filters

Trzydziestka to dla większości osób ważna data. Można powiedzieć, że jest to pewnego rodzaju granica dorosłości. Warto zadbać, aby impreza z okazji 30 urodzin była wyjątkowa. Z pomocą przyjdą nam dodatki imprezowe na 30 urodziny. W naszym asortymencie znajdziecie mnóstwo dekoracji tematycznych. Ciekawym pomysłem będą balony na 30 urodziny. Zamienią one przyjęcie w coś wyjątkowego, co zarówno każdy solenizant, jak i jego goście zapamiętają na długo. To, co zrobimy z balonami, zależy tylko od nas i od naszej wyobraźni. Trzydziestka nie musi być nudna!

Jak wykorzystać balony na 30 urodziny?

Balony 30 można w ciekawy sposób połączyć ze sobą, tworząc girlandę balonową. Wykorzystując różne kolory i rodzaje balonów, możemy stworzyć niebanalną dekorację. Warto połączyć ze sobą na przykład balony z napisami, z confetti czy zwykłe gładkie balony w różnych kolorach. Wszystkie posiadamy w naszej ofercie. Wykonanie girlandy nie musi być trudne, wystarczy dokupić odpowiednie akcesoria, które znacznie to ułatwią. W naszym sklepie znajdziecie zarówno taśmę do girland balonowych, jak i kropki klejowe, które pomogą je ze sobą połączyć. Girlandę balonową możemy powiesić nad stołem czy otoczyć nią drzwi - będzie to niewątpliwie element dekoracyjny, który przyciągnie uwagę gości. Jej długość zależy od naszych preferencji. Możemy wykonać krótką 2-metrową ozdobę albo zaszaleć z girlandą na 5 metrów.

Nie tylko dla dzieci, czyli foliowe balony 30

W naszym asortymencie znajdziecie szeroki wybór balonów foliowych. Posiadamy również takie, które są dedykowane na 30 urodziny. Foliowy balon 30 czy takie z napisem "Sto lat" będą świetnie ozdabiały przyjęcie. Można je napełnić helem, dzięki czemu będą unosić się w powietrzu i stworzą imprezowy klimat. Z powodzeniem można je połączyć z innymi balonami lateksowymi, tworząc pojedyncze bukiety balonowe, albo dodać jako element girlandy.

Balony na 30 urodziny - hit czy kit?

Niektórym balony kojarzą się z prywatkami z dawnych czasów. Nic bardziej mylnego! Balony, które znajdziecie w naszym asortymencie to wysokiej jakości produkty, które stworzą niepowtarzalne i nowoczesne dekoracje. Dzięki nim nasze przyjęcie będzie się różniło od innych, zwykłych imprez. Nikt nie będzie miał wątpliwości, że są to 30 urodziny. Solenizant będzie mógł poczuć się wyjątkowo. Warto zapoznać się z całą ofertą balonów na 30 urodziny, a także zajrzeć do innych naszych kategorii, gdzie znajdziecie oryginalne dodatki na 30 urodziny.

Polecamy:

Dodatki/Gadżety na 30 urodziny

Kubeczki/Talerzyki/Słomki na 30 urodziny

Toppery na 30 urodziny

Serwetki na 30 urodziny