Balony na 50 urodziny

  • Widok
Active filters

Balony na 50 urodziny

Balony są ponadczasową i uniwersalną ozdobą każdej rocznicy, ale 50-tka to szczególny dzień i warto ją podkreślić wyjątkową ozdobą. Zestaw balonów na 50 urodziny to prosta, ale klasyczna dekoracja, która nigdy nie wychodzi z mody. Szybko możesz ją zainstalować i zaakcentować wyjątkowy jubileusz solenizanta. Poczuje się doceniony i wyjątkowy.

Jak nadać imprezie szczególną oprawę?

- Girlanda z balonów pięknie udekoruje wejście do sali, w której będzie odbywać się uroczystość. Możesz wykorzystać do tego gotowe zestawy balonów.

- Świetnym pomysłem jest użycie ozdób foliowych holograficznych. Imitacja kryształowej kuli, czy metalizowanych, czerwonych serc daje spore możliwości aranżacyjne.

- Ciekawie będą prezentować się akcenty w formie napisów lub kształtów. „Love” czy „sto lat”, podkreślą to, co czujesz wobec jubilata i czego mu życzysz.

- A czy widziałeś balony 50 urodziny glossy lub matowe chromowane? Pierwsze pomogą Ci stworzyć dekoracje w błyszczącym stylu, drugie ozdobią salę urodzinową w duchu glamour. Matowe złoto, srebro i miedź to ozdoby wyjątkowych stylizacji dekoracyjnych.

- Pojedynczy, dmuchany balon też sprawi wiele radości. Z oryginalnym napisem, może być świetną alternatywą kartki lub listu. Może też nieść sekretną, ważną wiadomość.

Balony 50 lat – gwarancja super zabawy

Sala powinna odzwierciedlać, co ci w duszy gra. Możesz wybierać nie tylko wśród kolorów i kształtów, ale też symboli i słów. Zakręć dobrą energią i zamów balony w kształcie lizaków i cukierków. Do wyboru masz aż 5 tonacji, z pewnością uda Ci się dopasować kolor do wystroju. Owoce na imprezie? Dlaczego nie? Wybierz balony ananasy, kiwi lub pomarańcze. Niech ten koktajl podkreśli Twoją żywiołowość i witalność. 50-tka to tylko numer. Ważniejsze jest to, jak się czujesz.

Balony na 50 lat – znów poczuj się młodo

Kolory są ważne. Wpływają na samopoczucie i kształtują klimat. Atmosfera podczas zabawy jest kluczowa. Jeśli w Twojej aranżacji dominuje pudrowy róż, przełam ją czymś energicznym, na przykład balonem 50 z motywem kwiatowej łąki. Chcesz by sala była na biało? Super, to uniwersalny kolor, ale wprowadź do wnętrza trochę energii i zabawy. Ożyw miejsce białym zestawem balonów ze złotym konfetti. Chcesz się poczuć młodo? Świetnym rozwiązaniem jest dekoracja z kolorowych balonów, upiętych na wysokości. Balony 50 w metalowym miksie rozkręcą każdą imprezę. Nawet dla 50-latków.

Balonowy zawrót głowy

Szerokość oferty balonowej daje ci duże możliwości udekorowania każdej imprezy. To super sposób na podkreślenie każdej uroczystości i przełamanie nudy. Zaletą balonów 50 jest ich lekkość i bezpieczeństwo użycia. Z pewnością dostarczą wielu uśmiechów nie tylko solenizantowi, ale również gościom. Oprócz balonów masz jeszcze do wyboru sporo innych dodatków. Tuby strzelające czy gadżety do imprez tematycznych wniosą sporo radości. Przebrania i dodatki pozwolą oderwać się od zwyczajnego, szarego życia. Na zabawę nigdy nie jest za późno.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Dekoracje na 50 urodziny

Gadżety na urodziny

Gadżety na party tematyczne

Gadżety na Sylwester