Girlandy kryształowe

  • Widok
Active filters

Girlanda kryształowa na okno to ozdoba, którą można wykorzystywać na wiele sposobów. Doskonale sprawdzają się zarówno jako codzienne ozdoby, jak i podczas imprez. Można korzystać z nich na wiele sposobów, nie tylko zawieszać jako całość w okolicach okna.

Girlanda kryształowa jako tło do zdjęć

Girlanda kryształowa może być doskonałym tłem do zdjęć. Skorzystaj z niej w dniu imprezy. Wybierz jasną, gładką ścianę bez ozdób. Następnie z wykorzystaniem taśmy lub sznurków przymocuj girlandę w okolicach sufitu.

Osiągniesz efekt świetlistej zasłony za plecami, która doskonale sprawdzi się do zdjęć. Z pewnością będą one znacznie ciekawsze niż klasyczne, robione podczas domowych przyjęć. Możesz przekonać się, że takie rozwiązanie urozmaici pamiątki i pozwoli zachować świetne wspomnienia.

Girlanda na okno

Klasycznym wykorzystaniem naszych girland kryształowych jest zawieszenie ich w oknach. Przezroczysty kryształ nie zapewnia raczej odpowiedniej ochrony przed wścibskimi wspomnieniami. Nie zabezpieczy również przed promieniami słonecznymi. Jednak pięknie się mieni i doskonale wygląda w świetle dnia.

Girlandę możesz wykorzystać samodzielnie lub zawiesić na firanach bądź zasłonach. Wówczas stanowi dodatkową ozdobę, która pięknie mieni się w świetle. Zawieś ją od strony pokoju i podziwiaj jej piękno zawsze, gdy patrzysz w okno.

Nasza girlanda kryształowa sprawdza się również w drzwiach i przejściach. Jeśli nie chcesz klasycznych drzwi ani zwykłego łuku. Wystarczy, że zawiesisz ją w przejściu. W ten sposób oddzielasz dwa pomieszczenia od siebie, jednocześnie zachowując swobodne przejście. Z tego rozwiązania bardzo często korzystają rodzice małych dzieci. Chcą symbolicznie oddzielić przestrzeń, ale jednocześnie kontrolować bezpieczeństwo maluchów. Girlanda doskonale sprawdza się w tej roli.

Nadaj drugie życie klasycznym dekoracjom

Znudziły Ci się ozdoby w Twoim mieszkaniu i chcesz nadać im drugie życie? Nie musisz od razu sięgać po drogie dodatki. Wykorzystaj girlandę kryształową. Możesz rozdzielić ją na kilka mniejszych pasm, nawet pojedynczych sznurków. Następnie wykorzystaj je, jak tylko chcesz.

Z pewnością doskonale sprawdzą się na oświetleniu sufitowym, szczególnie podczas imprezy. Gdy jest zapalone, kryształy mienią się, rzucając odbicia na ściany. W pomieszczeniu jest znacznie jaśniej i wygląda z pewnością ciekawiej niż w przypadku klasycznych rozwiązań.

Girlandy kryształowe możesz również wykorzystać na stojących lampach, jako dodatek do nich. Przekonaj się, że Twoje wnętrza mogą wyglądać nowocześnie, oryginalnie i ciekawie dzięki jednej ozdobie.