Aniołek

  • Widok
Active filters

Strój anioła dla dzieci i dorosłych - Strój aniołka

Przebranie się za aniołka to jeden z najczęstszych pomysłów na przyjęcie tematyczne czy bal kostiumowy. Idealnie sprawdzi się także na jasełka, zimowy bal czy inne szkolne przedstawienia. Dla każdego dziecka występ w przedstawieniu czy zabawa na balu karnawałowym to świetna okazja do tego, aby na kilka chwil zmienić się w wybraną przez siebie postać i zrobić furorę wśród kolegów i koleżanek. Dorośli również mogą przyłączyć się do zabawy i wykorzystać strój aniołka podczas Halloween czy Świąt Bożego Narodzenia.

Strój aniołka nie tylko na Święta

Kostium aniołka głównie kojarzy się z zimą, czasem szkolnych jasełek i okresem przedświątecznym, kiedy to widujemy aniołki sprzedające opłatek, sianko i zimowe dekoracje w galeriach handlowych. Czas wyjść poza schemat i wykorzystać ten strój w inny sposób. Przebranie aniołka może być idealną alternatywą dla wszystkich znanych już nam halloweenowych kostiumów. Kto powiedział, że w Halloween trzeba wyglądać przerażająco? To przede wszystkim dobry moment na to, aby zachwycić niecodzienną stylizacją. Strój dobrze sprawdzi się także na imprezach kostiumowych, przyjęciach urodzinowych i spotkaniach ze znajomymi. Z pewnością wywoła efekt wow i sprawi, że aniołek przestanie być kojarzony wyłącznie z zimą.

Idealny strój aniołka dla każdego

Głównymi atrybutami aniołka są przede wszystkim skrzydła, aureola i jasny strój. Dla dziewczynki wystarczy biała sukienka lub tiulowa spódniczka. Chłopcy mogą ubrać białe spodnie, biały sweterek lub biały garnitur. Aby dopełnić całość, warto do stroju założyć białe lub srebrne rajstopy i białe buty. Można poszaleć także z włosami i dodać pasujące spinki lub kokardki. Dla dorosłych proponujemy także zmianę fryzury za pomocą peruki, błyszczący makijaż i biżuterię w kolorze srebra.

Uniwersalne elementy stroju

W ofercie naszego sklepu decomaxparty.pl znajdziecie komplety złożone z opaskowej aureoli i spódniczki oraz komplety zawierające skrzydła i aureolę. Gdy Wasz strój wymaga jedynie drobnych poprawek, istnieje możliwość zakupienia tylko poszczególnego elementu takich jak rękawiczki, peruka czy aureola. Strój aniołka można wykonać w zaciszu domowym, jednak zrobienie skrzydeł, które są najważniejszym elementem całego stroju wymaga czasu i dopracowania. Kostiumy można również wypożyczać, jednak strój aniołka jest na tyle uniwersalny, że warto go mieć w swojej szafie i wykorzystywać na wiele okazji. Elementy z dobrze wykonanego materiału będą służyć przez kilka dobrych lat. Dzieci z pewnością będą używać skrzydeł, różdżki czy opasek do późniejszej zabawy i domowych przedstawień teatralnych.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Worki Mikołaja

Czapki Mikołaja

Strój Mikołaja

Strój Mikołajki

Diabełek