Diabełek

  • Widok
Active filters

Strój diabła - wyposaż się w sklepie Decomaxparty!

Szkolne jasełka, bal karnawałowy czy po prostu impreza z przyjaciółmi to znakomita okazja, aby się przebrać. Jednym z często zakładanych przez dzieci oraz dorosłych kostiumów jest strój diabełka.

Kostiumy diabełka na różne okazje

Zagranie roli diabełka w przedstawieniu czy po prostu przebranie się na szkolny bal, to dla dzieci wielkie przeżycie. Skompletowanie odpowiedniego stroju oraz wystąpienie w nim przed innymi kolegami i koleżankami z klasy, to duże wyzwanie. Kostium taki można kupić, wypożyczyć lub po prostu wykonać samodzielnie, albo tylko część elementów zakupić, a pozostałe samodzielnie zrobić. Dziewczynki diablątka najlepiej ubrać w czerwone lub czarne obcisłe legginsy lub rajstopki, do tego w podobnych kolorach spódniczkę i bluzkę. Można strój taki dobrać na zasadzie kontrastu, np.: czarna bluzeczka i legginsy i czerwona spódniczka. Ubrania chłopców jest nieco łatwiej skompletować. Szybko można dobrać w kolorze czerwonym lub czarnym spodnie i bluzkę i strój gotowy. A jeżeli ktoś chce zakupić gotowy już kostium, to znacznie więcej modeli diabełków znajdzie dla chłopca. Są oczywiście także stroje dla dorosłych diabląt, ale z zakupem ich w całości jest większy problem.

Strój diabełka - niezbędne dodatki do kostiumu

Do stroju diabełka najlepiej dołożyć także dodatkowe akcesoria: rogi, ogon, widły, perukę i maskę. Mogą być także skrzydła i peleryna. Kupując dodatkowe akcesoria przede wszystkim należy zastanowić się: Jaki ten strój ma być? Czy ma rozbawić, przestraszyć, czy może tylko nawiązać symbolicznie do postaci diabła. Niektóre dodatki, jak maska mogą naprawdę przestraszyć nawet dorosłych, dlatego nie nadają się na wiele imprez szkolnych.

Rogi diabełka

Rogi diabełka to główny symbol. Anioł kojarzy się ze skrzydłami, a diabeł z rogami. Dlatego przebierając się za diabełka, nie trzeba mieć wszystkich dodatków, wymienionych wcześniej, ale nie może zabraknąć rogów. Czerwone rogi diabełka z cekinami lub bez nich można zamówić w naszym sklepie internetowym decomaxparty.pl. To opaska na głowę dla osoby dorosłej jak i dziecka, wykonana z trwałego plastiku. Opaska posiada zamontowane już w środku baterie, po włączeniu zaświecają się. Rogi takie można także wykonać samodzielnie z modeliny lub papieru mache i dokleić je do opaski, jednak cena wykonanych samodzielnie rogów będzie znacznie większa od tych zakupionych w naszym sklepie. Dodatek ten, można także wykorzystać bez kostiumu. Takie świecące rogi zawsze budzą uśmiech na twarzy dziecka lub znakomicie się sprawdzą na imprezie studenckiej. Kostium diabełka jednym się podoba innym nie, ale gdy ktoś się na niego zdecyduje, nie może zapomnieć o odpowiedniej kolorystyce stroju i głównym atrybucie diabła – rogach. Można je wybrać z asortymentu naszego sklepu, w bardzo przystępnej cenie. Znajdziesz również rogi diabła czarne

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Strój Mikołajki

Strój Aniołka

Worki Mikołaja

Czapki Mikołaja