Strój Mikołaja

  • Widok
Active filters

Poszukujesz przebrania na bal karnawałowy, imprezę tematyczną, a może chcesz zrobić dzieciom niespodziankę na święta i utwierdzić ich w przekonaniu, że Mikołaj jednak istnieje? Nasze przebrania świąteczne z pewnością ci to umożliwią. Święty Mikołaj to ikona Świąt Bożego Narodzenia. Pojawienie się tej postaci na kolacji wigilijnej ożywi wszystkich domowników, wprowadzi jeszcze więcej świątecznej atmosfery i wywoła na twarzach dzieci szczery uśmiech. W końcu, kto nie chciałby otrzymać prezentów od samego Świętego Mikołaja! Nasze stroje sprawdzą się też na przedstawieniach i imprezach około świątecznych organizowanych w szkołach i przedszkolach. Twoje dziecko zrobi furorę w stroju Mikołaja.

Strój Mikołaja dla każdego

W naszej ofercie znajdziesz kompletne stroje Mikołaja składające się ze spodni, marynarki, czapki, paska i brody, w które może przebrać się z całą rodziną. Mamy ubrania pasujące na małe i większe dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Rozmiar spodni można też łatwo dostosować za pomocą ściąganego sznurka, a marynarkę dobrze ułożyć dzięki zapinanemu paskowi.

Pomyśleliśmy także o pomocnicach Mikołaja. Dla pracowitych Mikołajek oferujemy strój, złożony z sukienki, czapki z warkoczami i paska, który przywoła magię świąt. Dla tych, którzy pragną jeszcze bardziej wejść w rolę tej wspaniałej postaci przygotowaliśmy zestaw Świętego Mikołaja, w którym oprócz kompletnego stroju są także rękawiczki, worek na prezenty oraz dzwonek, który może zwiastować rychłe przybycie podarunków. Uzupełnieniem przebrania mogą być mikołajkowe nakładki na buty z futerkiem w uniwersalnym rozmiarze.

Świąteczne dodatki mikołajkowe

Nie trzeba przebierać się całkowicie, żeby wprowadzić na spotkania niezobowiązujący, świąteczny klimat. Peruka i broda Świętego Mikołaja na pewno wywoła radość najbliższych i będzie świetnie wyglądać na zdjęciach. Dzwonek Mikołaja za to świetnie sprawdzi się jako sygnał do wspólnego świątecznego posiłku lub zwiastun pojawienia się prezentów. Wszystkie nasze stroje i dodatki wykonane są z wytrzymałych i trwałych materiałów, które przetrwają niejedną imprezę.

Stawiamy na dobrą jakość i staranne wykonanie. Żywy czerwony kolor mikołajkowych strojów i białe, miłe w dotyku futerko będzie świetnie prezentować się na każdej osobie. Nie mówiąc już o długiej brodzie, która przemieni cię w miłego starszego pana. Założenie świątecznego przebrania Mikołaja to doskonała okazja do poudawania kogoś innego, pośmiania się i wspaniałej zabawy, z której powstaną niezapomniane wspomnienia.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Czapeczki urodzinowe

Szale boa

Okulary imprezowe

Opaski

Peruki