Worki Mikołaja

  • Widok
Active filters

Święty Mikołaj bez worka? To niemożliwe! Trzeba to szybko zmienić, ponieważ brak worka może Mikołaja postawić w nieciekawej sytuacji… Nasz sklep oferuje cały przekrój worków różnej wielkości z aplikacjami oraz bez zdobień. Worki mają obowiązkowy czerwony kolor i występują w rozmiarach od najmniejszych do największych, odpowiednio dla każdego Mikołaja i Mikołajki.

Worek dla Mikołaja na każdy prezent

Proponujemy szeroki wybór worków, do których można włożyć każdy prezent:

- gładkie w rozmiarach: od 38 cm x 28 cm do 70 x 100 cm,

- zdobiony aplikacją postaci św. Mikołaja: od 40 x 50 do 50 x 70 cm,

- zdobiony HOHOHO z aplikacją głowy Św. Mikołaja: od 25 x 30 cm do 100 x 70 cm,

- worek jutowy Merry Christmas 30 x 42 cm.

Mikołajkowy worek jako gustowne opakowanie na prezenty

Dzięki takim opakowaniom na prezenty, każdy Mikołaj będzie wyglądał niezwykle elegancko, jak przystało na dżentelmena z brodą. Każde dziecko marzy aby zajrzeć do takiego pojemnego worka i znaleźć w nim upragniony prezent. Ponieważ czas Świąt Bożego Narodzenia to czas obdarowywania, dlatego również dorośli chętnie przyjmą miłe niespodzianki.

Jak zapakować wyjątkowy prezent?

Są różne rodzaje prezentów, jednak jest taki rodzaj upominków, które nie mają dużych gabarytów, ale za to są bardzo cenne. Jeśli jest to na przykład pierścionek lub piękna bransoletka, albo komplet kolczyków czy nowy zegarek, wówczas możemy użyć średniej wielkości worka, wypełnić go siankiem lub kolorową suchą trawą i w środku umieścić niewielkie pudełeczko. Będzie to na pewno o wiele weselsza i bardziej świąteczna forma prezentu, niż tradycyjna papierowa torebka. Worki można również z powodzeniem stosować zamiast popularnych pudełek. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będziemy się musieli martwić o wymyślne opakowania i zdobienia prezentów.

Dekoracyjny worek dla Mikołaja

Wszyscy wiemy, że Mikołaj jest bardzo zajęty i może się zdarzyć, że nie będzie mógł pojawić się osobiście w każdym domu. Ale nie ma z tym żadnego problemu, ponieważ pozostawiony pod drzwiami duży worek w czerwonym kolorze, pełen prezentów będzie świadczył o tym, że właśnie tu był… Jak nie wierzyć w Świętego Mikołaja skoro mamy taki wspaniały dowód na jego istnienie.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Czapka Mikołaja

Strój Mikołaja

Strój Mikołajki

Strój Diabełka

Strój Aniołka