Filtruj według

Szarfy

  • Widok
Active filters

Wieczór panieński to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu kobiety. Tradycyjnie jest to ostatnia szalona noc przyszłej mężatki, podczas której wspólnie ze swoimi przyjaciółkami bawi się na całego. Zgodnie ze zwyczajem, za organizację wieczoru panieńskiego odpowiada świadkowa, na której barkach spoczywa wymyślenie miejsca, atrakcji, a także strojów pań uczestniczących w imprezie. Obecnie bardzo modne i popularne są wszelkiego rodzaju dodatki, które mają za zadanie podkreślić rangę tego wydarzenia. To także sygnał dla osób obserwujących imprezę z boku, że tej nocy bawi się przyszła panna młoda. Jaki dodatek, to absolutny must have podczas wieczoru panieńskiego? Zdecydowanie szarfy, które ubiera na siebie panna młoda i inne uczestniczące w wydarzeniu kobiety. I zgodnie z tym, panna młoda ma na sobie szarfę z napisem "Bride to be", zaś pozostałe panie "Bride squad".

Szarfy na wieczór panieński

Dzięki wyjątkowym szarfom wszystkie uczestniczki wieczoru panieńskiego będą doskonale widoczne w tłumie, a każda mijająca je osoba będzie wiedziała która z pań właśnie żegna się ze statusem singielki. Szarfy na wieczór panieński, mają kolor biały lub różowy, czyli te najbardziej kobiece i uniwersalne barwy. Wybierając kolor, dobrym pomysłem jest, żeby szarfa panny młodej wyróżniała się spośród pozostałych szarf (na przykład panna młoda - biała szarfa "Bride to be", świadkowa i goście różowa "Bride squad"). W zależności od preferencji możemy też zdecydować, która czcionka bardziej nam odpowiada, czy szarfa na wieczór panieński ma być prosta czy ozdobiona sercem. Bez względu na wybór, każda sprawdzi się doskonale podczas tej intensywnej i ważnej nocy.

Satynowe szarfy ozdobne

Szarfy są satynowe, wykonane z przyjemnego w dotyku materiału, a ich wielkość (długość 75 cm, szerokość 10 cm) sprawia, że będą pasować na każdą kobietę, bez względu na sylwetkę. Wybór szarfy jako dodatku na wieczór panieński, to również świetna decyzja ze względu na to, że możemy ją zatrzymać jaką pamiątkę, która do końca życia będzie nam przypominała o tej wyjątkowej nocy. Dobrym pomysłem jest na przykład podpisanie szarfy panny młodej przez jej przyjaciółki, co będzie dodatkowo wzruszającym momentem oraz jeszcze bardziej wartościową pamiątką. Szarfa na wieczór panieński sprawdzi się też podczas dokumentowania całego wydarzenia. Podczas wieczoru panieńskiego oraz częściej wynajmowany jest fotograf, który ma za zadanie uwiecznić najważniejsze momenty, przynajmniej podczas początkowego etapu imprezy. Cóż, nie wszystko z pewnością będzie się nadawać do publikacji... Ale bez względu na to, panna młoda ubrana w szarfę "Bride to be" na pewno będzie czuła się wyjątkowo, a jej "Bride squad" dołoży starań, żeby to była niezapomniana noc.