Dekoracje stołu na roczek

  • Widok
Active filters

Dekoracje stołu na roczek dziewczynki i chłopaka

Pierwsza impreza urodzinowa dziecka, potocznie zwana roczkiem, to nie lada wyzwanie dla rodzica. Chcąc odpowiednio uczcić tak ważne święto i hucznie zaakcentować magiczną granicę przejścia pierwszego roku malucha, dobrze jest zorganizować przyjęcie, które przyniesie dużo radości nie tylko solenizantowi, ale i rodzicom. Warto zatem zadbać o każdy detal takiej imprezy i dobrać odpowiednie dekoracje na roczek.

Praktyczny i piękny wystrój stołu na roczek

Nieodłącznym elementem każdej imprezy urodzinowej jest stół, przy którym gromadzą się przybyli goście, i który stanowi centralny punkt imprezy. Dlatego, wybierając dekoracje stołu na roczek, nie można zapominać, że stół będzie doskonałym miejscem na ich prezentację. Oferujemy możliwość fajnego zaaranżowania wystroju stołu na roczek poprzez szeroką gamę dostępnych w naszym sklepie produktów, z których można wybrać takie, które idealnie będą komponowały się z motywem przewodnim imprezy.

Zdecyduj się na niecodzienny kształt talerzyka, np. taki przypominający księżyc albo gwiazdki i dopasuj do tego kubeczki i słomki, zapewniając niecodzienną frajdę gościom. Oferowane przez nas produkty mają wymiar nie tylko estetyczny, ale i praktyczny. Są to najwyższej jakości produkty jednorazowe, które mówiąc wprost ułatwią sprzątanie po imprezie. A wykonane są z bardzo dobrych jakościowo materiałów bezpiecznych nawet dla maluchów.

Akcesoria na roczek - nie ma urodzin bez tortu, a tortu bez świeczek

Pierwszy rok to i pierwsza okazja do zdmuchnięcia świeczki, co dla wielu dzieci stanowi nie lada gratkę. Świeczki na tort na roczek są zatem nieodłącznym elementem takiej imprezy. Warto sprawić, żeby wyróżniały się i przyciągały wzrok, ale też nie sprawiały maluchowi problemów z ich zdmuchnięciem i były dla niego bezpieczna. W naszej ofercie posiadamy zarówno klasyczne świeczki, jak i te w kształcie cyfry czy ulubionego zwierzątka. Dostępna jest też szeroka gama kolorów i wzorów.

Balony z nadrukiem na roczek, które przywołają wspomnienia

Nikt z nas nie zna imprezy urodzinowej z balonami, która okazałaby się nieudana. Warto zatem zadbać, aby ta dekoracja, która z cała pewności stanowi też doskonałą zabawkę, wpisywała się w klimat imprezy. Kolorowy balon, który dodatkowo będzie ozdobiony napisem, nie tylko świetnie nada się jako gadżet na roczek do zdjęć, ale też może posłuży za pamiątkę dla wszystkich, którzy postanowili świętować z nami ten ważny dzień. W naszej ofercie znajdziesz zarówno balony ze spersonalizowanym napisem, jak i te uniwersalne, które przyciągną oko dziecka tysiącem mieniących się brokatowych kółek. A kiedy zejdzie powietrze z takiego balonu, możesz schować go na pamiątkę, którą obdarujesz dziecko, kiedy dorośnie albo zostawić dla siebie, by wracać pamięcią do wspaniałych chwil.