Filtruj według

70 urodziny

  • Widok
Active filters

Dekoracje na 70 urodziny w Decomaxparty!

Świętowanie 70 urodzin zdarza się tylko raz w życiu, dlatego warto zadbać, aby impreza była udana. Jednym z najważniejszych elementów przyjęcia są dekoracje, które powinny nawiązywać do solenizanta. Stąd popularne jest umieszczanie na sali ozdób z motywem liczby odpowiadającej wiekowi w celu przypomnienia niezwykłej okazji. Dekoracje na 70 urodziny często są w stonowanych barwach, ale nie jest to regułą. Wśród asortymentu można znaleźć wiele opcji balonów, świeczek oraz ozdób na tort w klasycznych barwach srebra i złota.

Pozostające na długo w pamięci ozdoby na 70 urodziny

W zależności od charakteru i upodobań świętującego, można zdecydować się na klasyczny wystrój w kolorach srebra i złota lub wyróżniające się gadżety na 70 urodziny. Na eleganckich i utrzymanych w poważnym, rodzinnym charakterze przyjęciach odnajdą się balony w stonowanych barwach srebra i złota. Uzupełnione o girlandy oraz duży urodzinowy baner będą stanowić piękną dekorację. Dla utrzymanych w luźnym charakterze i hucznych urodzin w asortymencie można znaleźć baloniki wypełnione konfetti. Taki wariant ozdoby ubarwi każde przyjęcie i szczególnie zachwyci młodszych uczestników rodzinnej zabawy.

Wykorzystaj gadżety na 70 urodziny, aby zachwycić gości

Na przyjęciu nie może zabraknąć elementów przypominających gościom o celebrowanej okazji. Po udanym przystrojeniu sali pozostaje zadbanie o mniejsze i subtelne dekoracje na 70 urodziny. Warto ustawić na stole numerki, które pomogą odnaleźć się gościom i nie pomylić miejsc podczas zabawy. Koniecznie należy zadbać o odpowiednie przystrojenie tortu. Tutaj doskonale sprawdzi się urodzinowy tipper z napisem określającym świętowanie szczęścia solenizanta. Dla podkreślenia wagi wydarzenia można zdecydować się także na duże świeczki określające ilość lat. Ozdoby sprawią, że solenizant poczuje się szczególnie i pomogą w wytworzeniu nastroju świętowania.

Klasyczne dekoracje na 70 urodziny – wystrój stołu

Podstawowy element o jaki należy zadbać przy organizacji przyjęcia to gadżety na 70 urodziny służące do podawania przystawek i napojów. Warto sięgnąć po wykonane z papieru oryginalne kubeczki i talerzyki dostępne w wielu barwach. Tym sposobem można sporządzić dla gości poczęstunek, jednocześnie unikając kłopotliwego sprzątania zastawy. Przydatnym elementem będą także słomki do napojów, które pomogą wprowadzić imprezowy nastrój. Warto pokusić się o tematyczne urodzinowe serwetki lub wybrać wzór, który zgra się z całością dekoracji na 70 urodziny. Ozdoby z tej kategorii dają duże pole manewru, jeśli chodzi o wystrój stołu, szczególnie gdy zostaną kreatywnie poskładane.