60 urodziny

  • Widok
Active filters

Oryginalne gadżety i dekoracje na 60 urodziny

Urodziny to uroczystość, która powinna być odpowiednio celebrowana, a szczególnie, jeśli solenizant obchodzi już 60 urodziny. Trzeba naprawdę się postarać, aby ta impreza była najlepsza ze wszystkich do tej pory! W naszym sklepie internetowym posiadamy wiele gadżetów ułatwiających dekoracje na tę okoliczność.

Dekoracje na 60 urodziny - świeczki na tort

Na stronie decomaxparty.pl znaleźć można wiele ciekawych akcesoriów, które przydadzą się, aby upiększyć pomieszczenie, w którym będzie odbywać się impreza. Pierwsza podstawowa sprawa - świeczki do tortu. Można postawić na tradycyjne świeczki lub takie w kształcie cyfry 60. Jeśli wybór padnie na tradycyjne, warto zastanowić się nad ich liczbą. Może warto zachwycić i postawić na torcie 60 sztuk świeczek? Do ich zapalenia potrzeba będzie pomocy, ale efekt i zadowolona mina jubilata będzie tego warta!

Co na urodziny 60 - przede wszystkim balony

Czymże byłaby impreza urodzinowa bez balonów? Oferujemy przeróżne rodzaje, balony z napisem 60 lub sto lat, a także dekoracyjne bez napisów. Warto także dobrać do balonów akcesoria, które ubarwią imprezę. Warto zajrzeć tutaj i zamówić taśmę do balonowej girlandy, dzięki czemu prościej będzie je zawiesić albo ciężarki do balonów na hel, które pozwolą je zatrzymać w pożądanym miejscu. Dla ułatwienia warto spojrzeć na zestawy, które zawierają komplet balonów dobranych kolorystycznie albo z liczbami czy kształtami dobranymi do okazji.

Dodatkowe śmieszne gadżety na 60 urodziny

Na naszej stronie dostępne są także różnego rodzaju toppery, które podkreślą dekorację urodzinowego tortu. Urodziny 60 to okazja, przy której warto upiększyć dom poprzez girlandy i banery. Dodatkowymi, ciekawymi ozdobami są rozety w błyszczącym kolorze, które nadadzą elegancji oraz świderki z cyfrą 60 zawieszane do sufitu. Do 60-tkowego zestawu można także dołożyć tematyczne serwetki, a w przypadku, gdy urodziny odbywają się poza domem lub jeśli to spora impreza, warto skorzystać z jednorazowych talerzyków i kubeczków. Solenizant może również dostać zabawne okulary w kształcie 60, świetnie nadające się do pamiątkowych zdjęć. Taka pamiątka z pewnością spodoba się każdemu!

Ozdoby na 60 urodziny nadadzą uroczystości bardziej radosnego wymiaru i podkreślą jej charakter. Asortyment, jaki oferujemy dla Państwa na naszej stronie ułatwi zorganizowanie imprezy pod nazwą "Urodziny 60-latka". Dzięki zastosowanym dekoracjom solenizant poczuje się wyjątkowo, a przystrojenie domu zapadnie w pamięci każdemu uczestnikowi zabawy.

Pomysł na prezent na 60 urodziny - przygotuj imprezę!

Przygotowanie imprezy na 60 urodziny to świetny pomysł na prezent. Jest to wyjątkowe wydarzenie, które pozwoli solenizantowi cieszyć się w gronie najbliższych i przyjaciół, a także wspominać ten dzień przez wiele lat. Polecamy przygotować tematyczną imprezę, zaprosić zespół muzyczne lub DJ-a, a także zadbać o dekorację i jedzenie. To będzie niezapomniane przeżycie dla solenizanta i gości. Do przygotowania imprezy polecamy skorzystać z dekoracji naszego sklepu, solenizant na pewno będzie zadowolony!