Balony na chrzest

  • Widok
Active filters

Balony na chrzest dla dziewczynki i chłopaka

Chrzest Święty to bardzo często pierwsza poważna ceremonia połączona z rodzinnym spotkaniem w życiu dziecka. Nastrój radości i świętowania idealnie podkreślą odpowiednio dobrane ozdoby. Jednymi z bardziej uniwersalnych i zawsze dobrze się kojarzących dekoracji są balony. Odpowiedni kolor, napis, czy rysunek jasno informuje wszystkich z jakiej okazji odbywa się dane przyjęcie, a dzieci z radością chcą bawić się kolorowymi balonami. 

Jakie balony na chrzciny?

Najlepszym wyborem balonów na chrzest są wszelkie balony z napisem „Chrzest Święty”, lub jasne, białe i pastelowe balony. Częstym wyborem są również balony podkreślające fakt, że malutkie dziecko to chłopiec, albo dziewczynka. Dzieje się tak, ponieważ bardzo często chrzest święty i impreza zorganizowana z jego okazji jest pierwszym spotkaniem nowonarodzonego dziecka z jego rodziną i bliskimi. Jest to również dobry wybór i z pewnością zyska uznanie wśród gości i dzieci. Balony na chrzciny nadają nastroju w ten szczególny dzień, dodatkowo będą one się świetnie prezentować na zdjęciach.

Dodatki do balonów na chrzest

Bardzo często chcemy, by balony unosiły się dzięki zawartości helu, wyglądały jeszcze ładniej z zawiązaną na dole wstążką, czy miały w środku modne confetti. A może chcemy wręczyć każdemu dziecku balonik, który będzie idealnym podarunkiem w podziękowaniu za przybycie na chrzciny, czy również pełnił funkcję zabawki. Do tego idealnie sprawdzą się patyczki podtrzymujące balony. Te i inne dodatki do balonów mogą państwo znaleźć w zakładce Akcesoria do balonów.

Dekoracje na chrzciny 

Jeśli chcemy, żeby przyjęcie z okazji Chrztu Świętego, było dopięte na ostatni guzik dobrze jest pomyśleć o dodatkowych dekoracjach poza balonami. Idealne przystrojenie sali, lub nawet mieszkania i pokoju, w którym mają odbyć się chrzciny to dobry sposób na urozmaicenie ceremonii.

W tym celu sprawdzą się na przykład ozdobne girlandydekoracje stołu czy specjalnie wyselekcjonowane dekoracje przeznaczone szczególnie na tak ważny dzień jakim jest Chrzest Święty dziecka.

Balony Chrzest Święty

Jesteśmy przekonani, iż w asortymencie naszego sklepu znajdą państwo szereg niezbędnych dekoracji i akcesoriów, by sprawić, że dzień Chrztu Świętego dziecka stanie się przeżyciem niezapomnianym, do którego będą państwo wracać wspomnieniami przez długie lata.

Zarówno nasze balony przeznaczone na tę specjalną okazję, jak i reszta dekoracji z pewnością ułatwi państwu organizację tego ważnego dnia, a goście będą zachwyceni podniosłą oprawą przyjęcia okolicznościowego.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Balony na I komunię św.

Balony urodzinowe

Balony na Baby Shower